Прямий ефір

"Український формат". Частина 1 (24.07)

Розміщено: 25.07.2019

В ефірі великого політичного ток-шоу "Український формат" з Василем Головановим обговорили результати, виборів, можливу коаліцію, можливі призначення на посади генпрокурора і прем'єр-міністра.

Кандидат в народні депутати від "Опозиційною платформи — За життя" Олександр Колтунович заявив, що запит на "нові обличчя" в Україні дуже високий, але головне не вік, а результат, який покаже нова команда.

"На мою думку, не має значення, молоді або немолоді люди. Головне, щоб була нова економічна політика, яку повинні запропонувати Україні. Тому що жити так, як останні п'ять років, далі не можна", - зазначив він.

На думку Колтунович, головний запит суспільства був саме на молоду команду, яка не просто прийде, а запропонує радикальну зміна економічного курсу.

"А від молодих людей я чекаю, в першу чергу, результатів, зміни тарифів, світу і так далі. Тому не має значення молодь це чи ні, головне — результат", - додав політик.

На думку народного депутата України від фракції ВО "Батьківщина" Сергія Власенка, ми продовжуємо жити в режимі президентської республіки.

"Основним уроком цих виборів стало те, що Україна і надалі перебуває в режимі президентської республіки ... Цьому ще поклав початок Віктор Янукович, підхопив Петро Порошенко і зараз ми продовжуємо жити в режимі президентської республіки", - зазначив Власенко.

Політолог Руслан Бортник сказав, що голосування за більшість "нових облич" від партій "Слуга народу" і "Голос" було відчаєм українців.

"З психологічно-соціальної точки зору треба розуміти, що голосування за 250-300 "котів в мішку" в "Слугу народу" і "Голосі" здебільшого крок відчаю з боку суспільства", - підкреслив політолог.

На думку Бортника, українці так втомилися від цього, що дали шанс спробувати себе комусь новому, хто нічого не розуміє в політиці й був від цього далекий.

"Українців грабували червоно-чорні, біло-червоні, помаранчеві. Вони сподіваються, що" зелені "зараз виявляться кращими, ніж всі попередні кольори", - зазначив він.

 

Гості студії: Сергій Власенко, народний депутат України, фракція ВО "Батьківщина", Балабан Ростислав, кандидат політичних наук, Крулько Іван, народний депутат України, фракція ВО "Батьківщина", Верещук Ірина, експерт з міжнародних питань, представник партії "Слуга народу", Павленко Юрій, народний депутат України, "Опозиційна платформа — за життя", Уповноважений Президента України з прав дитини з 2011-2014 р., Колтунович Олександр, експерт з питань економічної інтеграції, представник партії "Опозиційна платформа — за життя ", Карасьов Вадим, політичний експерт, Шахов Сергій, народний депутат України, позафракційний, партія" Наш край ", Чаплига Михайло, політичний експерт, Товт Анастасія, журналіст інтернет-газети" Страна.UA ".

Підписуйся на NEWSONE в Facebook. Дізнавайся першим найважливіші новини.

Загрузка...