Прямий ефір

"Український формат". Частина 1 (12.06)

Розміщено: 14.06.2019

В ефірі великого політичного ток-шоу "Український формат" з Василем Головановим обговорили чи визнає КСУ конституційним рішення президента Зеленського про розпуск парламенту, реєстрацію в Раді подання про відсторонення Юрія Луценка і Павла Клімкіна, звільнення Зеленським глав ОДА і керівників СБУ, представників шоу-бізнесу в партійних списках.

Представник президента в КСУ Федір Веніславський розповів, що Конституційний Суд України має у своєму розпорядженні один місяць для розгляду і прийняття рішення щодо конституційності указу президента Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради.

З його слів, крайній термін для винесення рішення по даному виробництву 29 червня.

"Терміни розгляду справи, яке визнано невідкладним, згідно із законом про Конституційний Суд не повинні перевищувати один місяць. У нас є чіткі терміни, коли було розпочато конституційне провадження, якщо я не помиляюся 29 травня, до 29 червня — термін, який відведений законом на прийняття рішення. Коли воно буде складно прогнозувати. Суд перейшов до закритої частини й те, що відбувається в закритій частині, є таємницею судового розгляду", - розповів Веніславський.

При цьому він вказав, що КСУ може тільки вирішити конституційний указ президента чи ні.

На думку медіаексперта і журналіста Юрія Молчанова, майбутні парламентські вибори несуть певну загрозу, тому що вони будуть емоційними, а до Верховної Ради повинні йти професіонали, а потім вже артисти.
 
"Вибори в липні не покаже нам зіткнення ідей, концепція, битви якихось рішень виходу країни з кризи. Знову буде емоційний голосування, знову будуть емоційні вибори. Це небезпека, це виклик, ризик, але ми повинні розуміти, що в парламент, в першу чергу, повинні йти професіонали й не у всіх професіоналів абсолютно бездоганний бекграунд. нам потрібно зрозуміти, що професіонали потрібні, в першу чергу, а потім вже артисти, шоу-бізнес та інші цікаві нам особи", - підсумував Молчанов. 

Гості студії програми "Український формат" з Василем Головановим — Веніславський Федір, представник президента в Конституційному Суді України, Родіон Кудряшов, керівник штабу Нац.корпуса, Молчанов Юрій, журналіст, медіаексперт, Ківа Ілля глава Соціалістичної партії України, Крулько Іван, народний депутат України, фракція ВО "Батьківщина", Цибулько Володимир, політолог, Шуфрич Нестор, народний депутат України, "Опозиційна платформа — За життя", Фірсов Єгор, народний депутат України VII, VIII скликань, Добродомов Дмитро, народний депутат України, Голова політичної партії "Народний контроль", Рафальський Денис, журналіст інтернет-газети "Страна.UA".

Підписуйся на NEWSONE в Facebook. Дізнавайся першим найважливіші новини.

Загрузка...