"Український формат". Частина 1 (06.11)

Розміщено: 07.11.2019
"Український формат". Частина 1 (06.11)

В ефірі великого політичного ток-шоу "Український формат" з Василем Головановим обговорили парламентські слухання з приводу безпеки діяльності журналістів, листування пранкера з депутатом Миколою Тищенко про ситуацію у фракції "Слуга народу", збирання підписів частиною "слуг народу" за відставку генпрокурора Рябошапки, реформу ГПУ, звернення Дубинського в САП з приводу листування Тищенко з пранкером, бійку між Олегом Ляшком і Андрієм Герус в аеропорту Бориспіль.

Секретар Національної спілки журналістів Макєєв Валерій заявив, що парламентські слухання з приводу свободи слова - це величезний крок, у порівнянні з попереднім періодом.

"Нам дійсно потрібно зробити апгрейд в медійному законодавстві, але не в тому сенсі, як було заявлено, що потрібно прийняти щось схоже з медіакодексом. У нас є питання до того, що кожен рік зменшується відсоток ефірів традиційних медіа, а все більше стає соцмереж, про це ні слова з вуст чиновників. Але була якась риторика ворожнечі. Але, попри все, це було багато кроків вперед", - зазначив Макєєв.

Народний депутат України від фракції "Опозиційна платформа - За життя" Нестор Шуфрич сказав, що в ситуації з листуванням Миколою Тищенко, немає нічого поганого в тому, що депутат спілкується з генпрокурором.

"З одного боку, звинувачувати Тищенко, що він листувався з уявним генеральним прокурором, складно. Зрештою, закон це не забороняє. З іншого боку, якщо є звинувачення в скоєнні злочину іншим народним депутатом, то цьому повинна бути оцінка. З іншого боку, ви сказали, що ДБР і СБУ шукають цього Джокера, а навіщо його шукати? Якщо його шукати, то тільки для однієї мети, щоб працевлаштувати в "95 квартал", тому що це смішно, як йому вдається розводити державних мужів", - підкреслив нардеп.

Народний депутат України від фракції "Опозиційна платформа - За життя" Німченко Василь сказав, що листування народного депутата від фракції "Слуга народу" Миколи Тищенка показало "червивість" всередині фракції.

"Питання в тому, що тут показали ось цю "червивість", яка існує всередині монофракціі більшості народних депутатів, і це є факт", - зазначив він.

Німченко вважає, що листування "слуг народу" Медяника і Тищенко, зміст, логічне поняття слів - це все має причетність і знаходиться в причинному зв'язку зі складом злочину.

За його словами, склади злочину там передбачаються.

Політтехнолог і екс-радник міністра охорони здоров'я Дмитро Раімов підкреслив, що історія з Джокером добре профінансована.

"Історія з Джокером добре профінансована. Підміна номера це досить не дешеве задоволення, ви можете самі в інтернеті перевірити. Такі послуги зазвичай надають або добре технічно обладнані групи, або колишні співробітники з різних служб безпеки", - резюмував політтехнолог.

 

Гості студії великого політичного ток-шоу "Український формат" з Василем Головановим - Шкрум Олена, народний депутат України, фракція ВО "Батьківщина", Рудик Сергій, народний депутат України, Раімов Дмитро, політтехнолог, Цибулько Володимир, політолог, Німченко Василь, народний депутат Україна, фракція "Опозиційна платформа - За життя", Кацман Володимир, журналіст, політичний експерт, Шуфрич Нестор, народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа - За життя", Макєєв Валерій, секретар Національної спілки журналістів, Кар сівши Вадим, політолог, Славіцька Антоніна, народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа - За життя", Гладких Валентин, політолог, Качний Олександр, народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа - За життя", Крюкова Світлана, заступник головного редактора інтернет-видання "Страна.UA", Левченко Юрій, народний депутат України VIII скликання, Журавський Віталій, доктор юридичних наук, академік, Товт Анастасія, журналіст інтернет-видання "Страна.UA".


Підписуйтесь на NEWSONE в Facebook. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.