"Український Формат". Частина 1 (04.09)

Розміщено: 06.09.2019
"Український Формат". Частина 1 (04.09)

В ефірі великого політичного ток-шоу "Український формат" з Василем Головановим обговорили формування влади, скасування ВРУ депутатської недоторканності, тиск на канал NEWSONE.

Керівник платформи "Національна стратегія розвитку" і кандидат політичних наук Дмитро Співак сказав, що побоюється щоб зняття депутатської недоторканності не перетворилося в "кийок" політичного впливу на інакомислення.

"Зняття депутатської недоторканності з депутатів, з одного боку, це нормальна практика. Однак, в умовах створення монобільшості в парламенті, я побоююсь, і не хотів би, щоб цей механізм перетворився на таку собі "кийок" політичного впливу на інакомислення, на свободу слова, на опозицію, на людей, які не підтримують погляди президента", - підкреслив він.

Народний депутат України від фракції ВО "Батьківщина" Сергій Власенко зазначив, що після зняття недоторканності з депутатів, очікував на ухвалення законів про зниження тарифів і підняття пенсій.

"Я переконаний в тому, що 99% людей очікують зниження тарифів. Чому цей законопроект не був проголосований в перший день у Верховній Раді? Я на 100% переконаний, що 100% людей, які отримують мінімальні пенсії, очікують їх підвищення хоча б до прожиткового мінімуму. Я переконаний в тому, що молоді сім'ї очікують повернення виплат на новонароджених дітей. Я очікував, що саме ці законопроекти будуть проголосовані відразу після зняття недоторканності. Замість цього ВРУ цілий день розглядала закони, якими, припустимо, збільшуються повноваження президента і його вплив на правоохоронну систему, призначення регуляторів. Навіщо це? Я теж хочу, щоб в Україні все вийшло", - висловився Власенко.


Гості студії: Волошин Олег, народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа — За життя", Власенко Сергій, народний депутат України, фракція ВО "Батьківщина", Гетманцев Данило, народний депутат України, фракція "Слуга народу", Лерос Гео, народний депутат Україна, фракція "Слуга народу", Опанащенко Михайло, народний депутат України VII скликання, член партії "Опозиційна платформа — за життя", Чижмарь Юрій, народний депутат України VIII скликання, Чаплига Михайло, політичний експерт, Співак Дмитро, керівник платформи "Національна стратегія розвитку", кандидат політичних наук, Івченко Вадим, народний депутат України, фракція ВО" Батьківщина ", Димов Валерій, політолог, Павленко Юрій, народний депутат України, фракція" Опозиційна платформа — За життя ", уповноважений президента України з прав дитини з 2011 -2014 р., Купрієнко Олег, народний депутат України VIII скликання, Колтунович Олександр, народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа — За життя", Рафальський Денис, журналіст інтернет-газети "Страна.UA".