"Український формат" (23.11)

Розміщено: 24.11.2018
"Український формат" (23.11)

В сьогоднішньому випуску програми "Український формат. Підсумки" з Василем Головановим обговорювали "бюджетну ніч" і бюджет на 2019 рік, збільшення штрафів за водіння в нетверезому стані, законопроект про свободу слова, відкриття  на Хрещатику, в колишньому Будинку профспілок, ресторану швидкого харчування.

Гість студії Юрій Мірошниченко висловив свою думку щодо ухвалення Верховною Радою держбюджету на 2019 рік.

"Ми не підтримували і не підтримуємо подібні бюджети, оскільки вони не представляють інтереси громадян України. Депутати нашої  фракції під час "бюджетної ночі" працювали в залі, намагалися зробити все для того, щоб підтримали наші поправки, але вони все одно ігнорувалися", - сказав він.

"Бюджетний процес для країни дуже важливий, саме тому, він повинен бути прозорим  і чітким. Кожен, хто проголосував за цей бюджет, повинен бути клієнтом НАБУ", -  додав Кирило Куликов.

Дмитро Васильєв прокоментував те, що в Будинку профспілок відкривають ресторан швидкого харчування.

"Відкривати KFC в Будинку профспілок це абсолютний цинізм і знущання над людською гідністю і загиблими людьми. Там повинен бути музей, присвячений тому, що відбулося 5 років назад. Відкривати ресторан смаженої курятини там, де згоріли люди – ненормально", - зазначив Васильєв.

Володимир Чемерис вважає, що Євромайдан програв.

"В Україні було не два Майдани, а, напевне, п’ять. Їх об’єднує те, що вони усі мали соціальні причини. В їх результаті змінювалися президенти, але не система. На Майдані у 2013 році поряд із звичайними людьми стояли політики-опозиціонери, а вони боролися не за соціальні гарантії, а за великий політичний ринок – Україну", - пояснив він.

Думку щодо Революції Гідності спитали і у Сергія Шахова.

"Звичайно, що люди розчарувалися. Бо революція сьогодні поїдає своїх дітей. Зараз ті, хто стояли на сцені Майдану, грабують нашу державу", - додав він.

Багато уваги приділили і проблемі обмеження свободи слова в Україні.

"Перед виборами можуть прийняти закон про свободу слова, яку він фактично обмежує. Адже через журналістські розслідування може погіршитися рейтинг кандидатів у президенти і парламент. Якщо є можливість примусити журналістів замовкнути, то вони нею скористаються", - заявив Дмитро Раімов.

Гості програми – народний депутат України з фракції "Опозиційний блок" Юрій Мірошниченко, народний депутат України VI скликання Кирило Куликов, політичний експерт і правозахисник Володимир Чемерис, політичний експерт Дмитро Васильєв, політтехнолог Дмитро Раімов, позафракційний народний депутат України Сергій Шахов.


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.