https://youtu.be/9N86OGAz5Q4?list=PLK9RsUMF8sN6wyzyhpGtHaLOu2q39Aoz9

Суб'єктивні підсумки дня (01.07)

Розміщено: 01.07.2017
Суб'єктивні підсумки дня (01.07)

У підсумковій програмі на телеканалі NewsOne обговорили перспективи нового проекту Конституції України; проблему львівського сміття; зняття депутатської недоторканності; проведення дострокових виборів; заяву Трампа, який пообіцяв імпортувати мільйони вугілля в Україні, а також штрафні санкції в розмірі 200 тисяч євро для України через заборону брати участь у Євробаченні Самойловій.

Нагадаємо, що Національна громадська телерадіокомпанія повинна буде виплатити близько 200 тисяч євро у зв'язку із забороною на в'їзд в Україну конкурсантці Євробачення-2017 від України Юлії Самойлової.

Таку заяву зробив глава правління Національної громадської телерадіокомпанії України (НГТУ) Зураб Аласанія.

"Сума штрафу може скласти до 200 тисяч євро, які буде зобов'язана виплатити Національна громадська телерадіокомпанія", - сказав глава НГТУ.

Крім цього він підкреслив, що розглядався також варіант усунути Україну від участі в майбутніх конкурсах на рік або більше, однак було прийнято рішення обмежитися штрафними санкціями.

За його словами, компанія має намір оскаржити таке рішення, на що їй дається 20 діб.

"Процес вже почався. Будемо оскаржувати рішення в наглядовій раді Євробачення, хоча є відчуття, що це ні до чого не приведе.

Власне, остаточне рішення ними прийнято", - переконаний Аласанія.

Разом з тим він висловив переконання, що Європейський мовний союз не хоче втрачати Росію:

"Тому, наскільки відомо, вирішили все обнулити: а саме, Росію також оштрафують за те, що вони, всупереч взятим зобов'язанням, запропонували до участі в конкурсі співачку, яка порушила закон України. І все - після цього запропонують почати з чистого аркуша".

Традиційно в суботу "Суб'єктивні підсумки тижня" підводимо разом в Ганною Герман.


Підписуйтесь на NEWSONE в Facebook. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.