"Суб'єктивні підсумки" (22.11)

Розміщено: 23.11.2017
"Суб'єктивні підсумки" (22.11)

Під час програми обговорили створення Державного бюро розслідувань, величезні зарплати працівників апарату Верховної Ради, реформу медицини, новину про те, що МВФ повідомив, що серйозно вивчить проект бюджету України на 2018 рік, новину про те, що Ірина Луценко отримала премію "Жінка третього тисячоліття", зрив концерту Костянтина Райкіна в Одесі.

Дмитро Співак заявив, що, чим більше в Україні буде так званих патріотів, тим більше будуть країну залишати талановиті люди.

"Найстрашніше, що чим голосніше звучатимуть голоси таких "патріотів", громадських діячів, не знаю як, тим більше дорослих нормальних людей, талановитих будуть їхати закордон вчитися, працювати, забезпечувати свою сім'ю, думати про свою безпеку", - сказав політолог.

Також Співак зазначив, що корупціонери дивляться на створення антикорупційних органів, як на прем'єру низькопробної вистави.

"У нас в країні є ще один антикорупційний орган ДБР, очолила який людина на прізвище Труба. Ну от якось так ми дивимося на все, що відбувається між антикорупційними органами, в той час як корупціонери, потираючи руки, спостерігають за цим немов за прем'єрою низькопробної вистави", - сказав Співак.

Традиційні "Суб'єктивні підсумки" від керівника національної платформи "Національна стратегія розвитку".