"Суб'єктивні підсумки" (31.10)

Розміщено: 01.11.2019

У програмі "Суб'єктивні підсумки" обговорили заяву Зеленського, що наступне розведення сил на Донбасі може відбутися 4-го листопада, введення "жовтого" режиму на території розведення сил, спілкування Зеленського з добровольцями в Золотому, рекомендацію комітету ВРУ з питань аграрної політики прийняти закон про ринок землі, проведення засідання комісії Україна-НАТО, заяву Путіна, що Росія готова знизити ціну на газ для України.

Глава ПП "Суспільно-політична платформа Надії Савченко" Надія Савченко підкреслила, що розведення сил на Донбасі - це не крок назад, а крок вперед, до нашого кордону.

"Кажуть, що це показове розведення сил перед нормандським форматом - не вірте. Навіть відійти один від одного на крок - це вже величезне зусилля, для цього необхідна і сила волі, і мужнє рішення. На даний момент, крок назад дає нам крок вперед, причому вперед, до нашого кордону", - заявила політик.

Савченко також заявила, що влада повинна зробити перепис населення і інвентаризацію всіх земель України.

"Для того щоб зрозуміти, скільки у нас на кожну людину припадає землі, потрібно зробити перепис населення. Друге, щоб зрозуміти скільки у нас є землі і кому вона вже належить законно чи незаконно, потрібно робити інвентаризацію всіх земель", - зазначила вона.

За словами Савченко, для того, щоб розвивати українську армію, армія повинна стати бюджетоутворюючим підприємством.

"Український народ не протягне, і навіть всі допомоги від США ніяк нам не дадуть грошей стільки, щоб ми почали розвивати не тільки свою обороноздатність, але і свою військову науку. Для того, щоб все це відбулося, потрібно щоб армія не була тягарем для народу, а заробляла. Так ось, заробляти можуть приватні військові компанії, це вони можуть бути платниками податків держави ... Армія може заробляти на війні, і не на своїй території. І вона може заробляти тоді, коли стане приватною військовою компанією, яка буде зареєстрована в у Україні і платити податки теж в Україні", - підсумувала ведуча.

 

"Суб'єктивні підсумки" народного депутата України VIII скликання, голови ПП "Суспільно-політична платформа Надії Савченко" Надії Савченко.


Підписуйтесь на NEWSONE в Facebook. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.