"Суб'єктивні підсумки" (26.11)

Розміщено: 27.11.2019

У програмі "Суб'єктивні підсумки" обговорили день народження геніального хірурга Миколи Пирогова, заяву Бородянського про необхідність боротьби з фейками, призначення Мустафи Найєма на посаду заступника генерального директора в "Укроборонпром", витрати на перельоти прем'єр-міністра Гончарука, підготовку до нормандського формату, газові переговори з Росією, завершення роботи місії МВФ в Україні, виключення з фракції "Слуга народу" Романа Іванісова.

Керівник "Національної стратегії розвитку" і кандидат політичних наук Дмитро Співак прокоментував призначення Мустафи Найєма в "Укроборонпром".

"Ось він, рятівник "Укроборонпрому"! А ви говорили: як там Абромавічус один буде? У полку соросят прибуло, вони ж своїх не кидають, ну треба було хлопця працевлаштувати (Найєма - ред.). Він же ж великий менеджер, кризис-менеджер, управлінець, підняв не одне підприємство, як ми з вами розуміємо. Тобто людина багато років в оборонній сфері, інженер, напевно, розуміє всі тонкощі створення озброєння, продаж, виробництво - заживе зараз "Укроборонпром", - сказав він.

На думку Співака, призначення Мустафи Найєма в "Укроборонпром" - це ініціатива не президента Зеленського.

"Я переконаний, що це не ідея Зеленського, я переконаний. Значить що, вже не питають? Значить що, смотрящий за смотрящим?"

Співак вважає, що заяви керівництва НАК "Нафтогаз" України, Юрія Вітренка, про те, що новий контракт на транзит газу повинен укладатися за європейськими правилами - це ведмежа послуга напередодні поїздки президента в Париж.

"Я багато разів говорив, що на моє глибоке переконання, керівництво НАК "Нафтогаз" України працює проти національних інтересів України. Вони роблять все можливе, щоб у нас не відбувся контракт з російським газом. Я переконаний в тому, що керівництво "Нафтогазу" зацікавлене в знищенні української ГТС", - резюмував телеведучий.

 

Традиційні "Суб'єктивні підсумки" з керівником "Національної стратегії розвитку" і кандидатом політичних наук Дмитром Співаком.