"Суб'єктивні підсумки" (22.10)

Розміщено: 23.10.2019

У програмі "Суб'єктивні підсумки" обговорили повідомлення адвоката Гладковського, що сім'я внесла за нього заставу, скандал навколо номера "Кварталу-95" з висміюванням підпалу будинку екс-глави НБУ Гонтаревої, реакцію політиків на номер "Кварталу-95", заяву Милованова, що Україна знаходиться на межі економічного прориву, коментар Милованова, що він не ображається на Коломойського, призначення Сергія Сивохо радником секретаря РНБО, прийняття бюджету в першому читанні на 2020 рік, прийняття законопроекту про внесення змін до закону про підтримку кінематографії, офіційний візит президента Зеленського в Японію, зрив нормандської зустрічі.

Кандидат політичних наук Дмитро Співак висловив своє здивування щодо призначення Сергія Сивохо радником секретаря РНБО.

"Єдине, що я написав у себе в фейсбук - це навіщо, Серьога? Навіщо, Володимир Олександрович? І подумав: невже в країні немає кому займатися проблемами Донбасу? Це ж колосально складна тема, багаторівнева, нелінійна, яка вимагає дуже певних специфічних знань, досвіду, визначених комунікацій в різних колах, якогось авторитету серед різних людей. Або просто потрібно влаштувати цю гуманітарку на роботу, а там що, гроші якісь підуть? Або що? Я не розумію навіщо", - сказав ведучий.

Також Співак заявив, що проект Держбюджету-2020 року - поганий і нікчемний. Це не бюджет розвитку, а бюджет виживання.

"Бюджет-2020 року - хріновий, поганий, нікчемний. Це не бюджет розвитку, не бюджет проїдання, це бюджет виживання. Бюджет створений абсолютно по кальці Володимира Гройсмана, фантазій додали 18 мільярдів", - підкреслив кандидат політичних наук.

Співак також вказав, що в проект бюджету-2020 не закладено доходи від легалізації видобутку бурштину та легалізації грального бізнесу.

 

Традиційні "Суб'єктивні підсумки" з керівником "Національної стратегії розвитку", кандидатом політичних наук Дмитром Співаком.


Підписуйтесь на NEWSONE в Facebook. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.