Прямий ефір

"Суб'єктивні підсумки" (22.05)

Розміщено: 24.05.2019

У програмі "Суб'єктивні підсумки" обговорили корупційні схеми, ціна на газ і електроенергію в Україні.

Екс-міністр ЖКГ Олексій Кучеренко заявив, що кадрова політика Зеленського викликає настороженість.

"Я однозначно переконаний, що потрібно діяти в рамках закону і Конституції України. І вже, на превеликий жаль, деякі укази й кадрові призначення, на жаль, викликають питання. Я не хочу відразу кричати: зрада там, реванш. Але питання  вже викликають. Ми розуміємо, що це і призначення пана Богдана на пост глави Адміністрації Президента і співпраця з Радою, коли Рада зібралася, а законопроектів ще не було і номерів ще не було ", - зазначив ведучий.

Політичний експерт Михайло Чаплига вважає, що Зеленському вигідно, щоб відбулися чергові парламентські вибори.

"Я думаю, що це такий єзуїтський хід з двох сторін. Для Зеленського це вигідно, щоб в результаті відбулися чергові парламентські вибори. Тому що він покаже, що Рада — це зрада і давайте все голосувати за мене. Йому в принципі це вигідно, більш того, він підготується, і мажоритарників підберуть в кадрову політику, і списочників. Їм вигідно провести вибори восени й показати що така зрада і ще набрати на цьому всім балів і грамотно підготуватися ", - підкреслив Чаплига.

Традиційні "Суб'єктивні підсумки" з міністром з питань житлово-комунального господарства (2007-2010 рр.) Олексієм Кучеренко.

Підписуйся на NEWSONE в Facebook. Дізнавайся першим найважливіші новини.

Загрузка...