"Суб'єктивні підсумки 2019 року" (02.01)

Розміщено: 03.01.2020

У програмі "Суб'єктивні підсумки" обговорили політичні підсумки 2019 року: президентські і парламентські вибори, законопроект про відкриття ринку землі, "держава в смартфоні", політику в культурі, інфраструктуру України.

Політичний діяч і бізнесмен Євген Червоненко зазначив, що невиконання обіцянок владою буде тягнути за собою падіння рейтингу.

"Ці парламентські вибори і падаючий рейтинг говорять про те, що все посили і невиконання призводять до швидкого розчарування", - сказав він.

Також бізнесмен підкреслив, що небезпека в тому, що нас не бачать господарями на своїй землі.

"Нас не бачать господарями на своїй землі. І в цьому закладена найстрашніша небезпека і проблема. Коли щось приватизується або продається, це вже не сертифікати, які були, це серйозна субстанція, яку не можна побудувати".

Червоненко заявив, що Україна ще не готова до відкриття ринку землі.

"Я не проти іноземців. Я за приватизацію, але країна просто не готова! І ми бачимо перекриття доріг. А хтось соросята або ще хто женуть Зеленського, і женуть уряд: давайте швидше! Швидкість потрібна при ловлі бліх, а тут вона закінчиться кров'ю", - висловився екс-міністр.


Новорічні "Суб'єктивні підсумки року" підводимо разом з Євгеном Червоненком, екс-міністром транспорту і зв'язку, громадським і політичним діячем, бізнесменом.