"Суб'єктивні підсумки" (17.10)

Розміщено: 18.10.2019

У програмі "Суб'єктивні підсумки" обговорили достроковий вихід української збірної по футболу на Євро-2020, конфлікт між Андрієм Павелко та Григорієм Суркісом, що стався на матчі Україна - Португалія, публічний звіт влади Ефіопії про висадку 400 млн саджанців дерев, відвідування прем'єр-міністром Гончаруком концерту української ультраправої групи, голосування Верховної Ради за створення ТСК по телеканалам.

Бізнесмен і громадський діяч Євген Червоненко прокоментував створення ТСК по телеканалам і заявив, що влада пішла найлегшим шляхом - своїм все, а опонентам або ворогам - закон.

"Моє передбачення - вони нічого не закриють. Вони просто показали в черговий раз свою ущербність. Ми показуємо, що влада пішла найлегшим шляхом - своїм все, а опонентам або ворогам - закон ... Це означає, що дружина говорить тобі правду в очі, а ти її б'єш по пиці. Ну це як називається? По-перше, ефект буде з точністю до навпаки, по-друге, гидоту полягає в тому, що ось ця Смаглюк занадто пов'язана з "1+1" і тенденціями часу, щоб проголошувати себе і бути начальником цієї слідчої комісії. Чим закінчилися всі слідчі комісії? Ви хочете знайти громовідвід, щоб не робити руками прямої держави? Ні, ви йдіть до суду, і скажіть, що Червоненко розпалював тим-то і тим-то, а я знайду гроші чинити опір, і піду в суд. А знаєте в чому вина? Одне звинувачення - журналісти не закривають рот людям на телеканалі", - розповів Червоненко.

Бізнесмен додав, що справедливо і по-європейськи буде перевірити історії покупки, кінцевих бенефіціарів та джерела фінансування всіх телеканалів країни.

 

"Суб'єктивні підсумки" разом з громадським і політичним діячем, бізнесменом Євгеном Червоненком.