"Суб'єктивні підсумки" (13.08)

Розміщено: 14.08.2019

У програмі "Суб'єктивні підсумки" обговорили заклик депутата Сергія Висоцького до розстрілу телеканалу "112 Україна" із застосуванням протитанкової керованої ракети, заяву Корнієнка про цензуру ЗМІ, повідомлення Петра Порошенка про те, що він готовий пройти допит із застосуванням поліграфа, вимога Зеленського звільнити ряд силовиків через незаконного видобутку бурштину, звільнення Романа Безсмертного з переговорної групи в Мінську.

На думку керівника "Національної стратегії розвитку" Дмитра Співака, зараз починаються прояви тоталітарної форми правління нової влади.

"Починаються тоталітарні штучки, прояви тоталітарної форми правління, тому що перше, з чого починається — з наїзду на ЗМІ, так завжди було, є і буде", - зазначив він.

Дмитро Співак вважає що потрібно створювати державне підприємство, або акціонерне товариство, яке має добувати бурштин. Яке має охоронятися СБУ, а не кришувати, яке повинно укладати експортні контракти. В результаті чого "держава буде заробляти сотні мільйонів доларів в рік чесних, чистих, бурштинових грошей".

Також він додав, що простими відставками обласних керівників силових структур президент Зеленський ситуацію з нелегальним видобутком бурштину не змінить.

"Я вважаю, що Володимир Зеленський зараз на шпагаті. З одного боку, у нього вся влада в руках і це небезпечна штука, а з іншого — команда вся його різношерста. Там різні люди прийшли, з різним розумінням. І сутичка зараз йде за призначення на посади, хлібні як би. Сутички йдуть між групами впливу і за митницю, і за СБУ, і за губернаторів, а чого, якщо ми плануємо все по-чесному?", - підкреслив Співак.

 

Традиційні "Суб'єктивні підсумки" з керівником "Національної стратегії розвитку" Дмитром Співаком.


Підписуйтесь на NEWSONE в Facebook. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.