"Суб'єктивні підсумки" (12.11)

Розміщено: 13.11.2019

У програмі "Суб'єктивні підсумки" обговорили реєстрацію народним депутатом В'ятровича замість Ірини Луценко, підвищення цін на газ, заочний арешт екс-глави НКРЕКП Вовка у справі "Роттердам +", заяву Остапа Дроздова про те, що російськомовні діти повинні зникнути з території України, расистські вигуки на матчі Шахтар-Динамо, доручення Зеленського розробити Кабміну стандарти і вимоги до новин, парламентські слухання з питання безпеки журналістської діяльності, з'їзд партії "Слуга народу", заяву "Слуги народу" про зміну партійної ідеології, закон про відкриття ринку землі, заяву партії "Голос" про необхідність вийти з Мінських угод.

Керівник "Національної стратегії розвитку" кандидат політичних наук Дмитро Співак заявив про те, що існують приховані домовленості про створення коаліції.

"Я стверджую, що відсьогодні є приховані домовленості, практично на рівні створення коаліції, між новою владою і партією Порошенко. Я серйозно. Привести приклад і аргументи? Значить сьогодні, після того, як склала з себе повноваження Ірина Луценко, наступним, хто повинен був стати депутатом - колишня заступник міністра енергетики. Вона звільняє своє місце, для того, щоб зайшов В'ятрович, відмовляється від місця. А хто допоміг їй, знаєте? Прем'єр-міністр Гончарук. Взяв її радником", - повідомив Співак.

"Ну ось і все. В'ятрович, Гончарук, іноземні партнери, фонди та гуманітарна політика. Націлені на розкол країни - не інакше. Ось вам і коаліція", - підсумував він.

 

Традиційні "Суб'єктивні підсумки" з керівником "Національної стратегії розвитку" і кандидатом політичних наук Дмитром Співаком.


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.