"Суб'єктивні підсумки" (07.11)

Розміщено: 08.11.2019

У програмі "Суб'єктивні підсумки" обговорили створення в Україні Ради з питань свободи слова та захисту журналістів, арешт ветерана АТО Інни Грищенко, презентацію бюджету на 2020 рік, стрілянину чоловіка в сусідів в Святошинському районі Києва, замах на бізнесмена в Києві, візит Зеленського на підприємства Харківській області, заяву Абромавічус, що 46 підприємств "Укроборонпрому" - збиткові, ситуацію в "Укрзалізниці".

Громадський і політичний діяч, бізнесмен Євген Червоненко прокоментував замах на бізнесмена в Києві.

"Це Палермо або Чикаго. Це міна спрямованої дії, броньовик, взагалі розумієте, він коштує пів мільйона, щоб рознесло дах. Я не знаю, правий, чи не правий Сало, за що, бізнес, але хлопець цікавий. Але ви розумієте, що це в центрі Києва? Дуже хочеться інвестувати, панове. При Союзі за таке, навіть при Кравченко, за таке вже на вухах стояло б все і всі, і показово все зробили б, і знайшли б", - підкреслив він.

Червоненко також зазначив, що президент Володимир Зеленський "прозріває" від того, що відбувається на підприємствах "Укроборонпрому".

"Я розумію, що президент після успішного і прибуткового життя, шокований від побаченого. Він не розуміє як це. А нехай просто подивився б на яких машинах, і в яких костюмах директора цих державних заводів "Укроборонпрому" приїхали до нього. Нехай попросив би СБУ подивитися їхні будинки, в чому одягнені їхні дружини, на чому їздять їхні діти, як би зробили в приватному підприємстві. Нехай запитають, чому так. Завод Малишева хоч ремонтував танки, він близько до фронту. Нехай запитає, чому "Оплот", або як цей танк, він конкурентний, але для інших ринків він дорогий, а за якістю, для ось тієї реальної війни ... Може гроші відмивали. Він справді не краще Т-64Б "Кобра", на якому я ще вчився. Слава богу, що президент зараз прозріває", - резюмував бізнесмен.

 

"Суб'єктивні підсумки" разом з громадським і політичним діячем, бізнесменом Євгеном Червоненком.


Підписуйтесь на NEWSONE в Facebook. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.