"Суб'єктивні підсумки" (04.02)

Розміщено: 05.02.2018
"Суб'єктивні підсумки" (04.02)

В ході програми обговорили новину, що в Києві присягнули 600 дружинників "Національної дружини", результати переговорів Курта Волкера і Владислава Суркова, публікацію в США "Кремлівської доповіді".

В'ячеслав Піховшек, коментуючи продовження перехідного періоду для імплементації мовної статті в законі про освіту до 2023 року, заявив, що це найбільша перемога.

"Це найбільша перемога людей, які не хотіли цього закону і це хоча б якийсь невеликий промінчик надії. 2023 рік...Якщо все буде йти за планом, за планом виборів, хоча ніяких гарантій цього немає, якщо в 2019 році Порошенко втратить владу і втратить владу його парламентська більшість, то виникне абсолютно інший розклад. Має бути дуже багато роботи по виправленню ситуації", - сказав журналіст.

Також Піховшек прокоментував і присягу дружинників в Києві.

"Як поводяться ці люди, які приймають присягу. Дивіться, ось символіка. Чому ця символіка настільки синтезована під німецьку символіку періоду Другої світової війни? До чого ці ритуальні жести, коли вони приймають присягу? Ці люди діють спокійно і впевнено. Вони демонструють, що вони господарі міста. Це була акція, акція демонстрації себе, акція залякування", - сказав Піховшек.

Традиційні "Суб'єктивні підсумки" з журналістом і телеведучого В'ячеславом Піховшеком.


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.