"Суб'єктивні підсумки" (03.09)

Розміщено: 04.09.2019

У програмі "Суб'єктивні підсумки" обговорили формування влади, зняття депутатської недоторканності, боротьбу з корупцією, ініціативу президента скоротити депутатів до ВРУ до 300, об'єднання міністерств, листування депутатів у ВРУ, доручення президента створити фінансову службу розслідування.

Керівник "Національної стратегії розвитку" Дмитро Співак заявив, що зняття депутатської недоторканності може вдарити саме по "Слугам народу".

"Зняття недоторканності може авторитарної "дубиною" вдарити по партії влади, по "Слузі народу", тому що опозиція і так в меншості. І те, що сьогодні прийняли, не є остаточним фактом, тому що до січня необхідно провести зміни ще в ряді законодавчих актів", - підкреслив він.

Співак сказав, що подібне формування уряду говорить про три групи впливу навколо президента Зеленського.

"Подібне формування уряду сказало мені про трьох групах впливу навколо президента Зеленського: номер один — вплив американських друзів, група Коломойського і "Кварталу 95 ", - зазначив ведучий.

Також Співак додав, що елемент зовнішнього управління триває в призначенні деяких міністрів.

"Досить посад є у тих персонажів, які протягом багатьох років навчалися і працювали у західних структурах, новий прем'єр-міністр тому не виключення", - розповів він.


Традиційні "Суб'єктивні підсумки" з керівником "Національної стратегії розвитку" Дмитром Співаком.


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.