"Суб'єктивні підсумки" (02.02)

Розміщено: 03.02.2018
"Суб'єктивні підсумки" (02.02)

У студії обговорили підвищення ціни на газ, співпрацю України з МВФ, тарифи на комунальні послуги та механізм субсидій, модернізацію інфраструктури.

Олексій Кучеренко заявив, що теплотраси, водоканали, колектора, газові мережі та інше треба модернізувати, інакше буде все ще гірше.

"Ви краще, а в крайньому випадку, не гірше за мене розумієте, що теплотраси, водоканали, колектора каналізаційні газові мережі, енергетичні вони сьогодні дійсно вкрай зношені і встає одне питання: як, за які гроші модернізувати? Їх треба модернізувати, далі буде все гірше , гірше і гірше. Тільки одне питання: хто за це заплатить?", - сказав Кучеренко.

При цьому, Кучеренко звернув увагу на запрошення в одну студію політиків, експертів і журналістів.

"Звертаюся до всіх журналістів, до всіх розумних людей. Зібрати в одній студії політиків, експертів, журналістів, так званих експертів, Бог знає кого, де всі говорять, в принципі, на складні теми, але кожен на своїй хвилі і в результаті намагатися і сподіватися, що люди щось зрозуміють...Мені здається, що це або груба помилка журналістська, або все-таки свідома зміна формату ", - сказав колишній міністр.

Екс-міністр ЖКГ Олексій Кучеренко в програмі "Суб'єктивні підсумки"