"Суб'єктивні підсумки" (01.11)

Розміщено: 02.11.2018

В ході програми обговорили візит канцлера Німеччини Ангели Меркель до Києва, антиукраїнські санкції Російської Федерації, заборона російськомовного контенту в Житомирській області, ситуація в "Укрзалізниці" і "Укпочте".

Євген Червоненко розповів про можливу заборону полювання в Україні на 10 років і про наслідки цього рішення. Крім того, згадав про життя і творчість легендарного українського режисера і мультиплікатора Давида Черкаського.

Також Євген Червоненко прокоментував візит канцлера Німеччини Ангели Меркель до Києва: "Цивілізаційний вибір України - це не догми в космос, це справи коли ми починаємо прагнути до цивілізації доходами населення, рівнем життя, нормальним медичним обслуговуванням. Нормальне медичне обслуговування - це коли і звичайна людина, і геніальний режисер, якого поховали сьогодні, Черкаський не валяються з інсультом по дві-три години просто в коридорі, як це є там, де ми прагнемо. Ми так хочемо виконувати Мінські угоди, що смішно навіть дітям, тому що ця угода, напевно, буде закінченням війни, вироком, а ця влада не хоче миру ні за яких умов".

У четвер підводимо "Суб'єктивні підсумки" разом з громадським і політичним діячем, бізнесменом Євгеном Червоненком


Підписуйтесь на NEWSONE в Facebook. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.