"П'ятий кут. Розвиток" (30.05)

Розміщено: 01.06.2019

У студії програми обговорили помилки Порошенко, повернення Саакашвілі в Україну, дострокові вибори в парламент.

Екс-глава Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський, підкреслив, що кожен народ заслуговує свого правителя, якого він має зараз.

"Макіавеллі колись говорив, що кожен народ заслуговує свого правителя. Безумовно, на якомусь етапі ми заслуговували Януковича, на якомусь — і Ющенко, і Порошенко, а сьогодні — Зеленського. І це суспільство заслуговує на того керівника, який стоїть на чолі держави. Я часто повторюю: якщо вам не подобається влада — подивіться в дзеркало. І це середньостатистичний українець. Ось такі ми є, і, на жаль, президент — це повне відображення нас", — зазначив Жебрівський.

На думку Жебрівського, основною помилкою Порошенко стала відсутність формування політичної еліти.

"Не можна тримати владу виключно в одних руках. Насправді лідер повинен сформувати еліту, підтягнути до свого рівня, і тоді країна буде успішною. Якби така еліта була створена за час каденції Порошенко, то, думаю, у нього не було б проблем з виборами ", - підкреслив політик.

Крім цього додав, що елітою буде вважатися людина, яка буде сповідувати ціннісні речі та творити на благо України.

 

Гість програми "П'ятий кут. Розвиток" в студії NEWSONE з В'ячеславом Піховшеком і Діаною Панченко — Павло Жебрівський, народний депутат України IV-VI скликань, голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації у 2015-2018 роках.