"П'ятий кут. Розвиток" (19.12)

Розміщено: 20.12.2019

У студії програми "П'ятий кут. Розвиток" з В'ячеславом Піховшеком обговорили парламентську роботу депутата, відмінність підприємницької діяльності від роботи у Верховній Раді, зарплати чиновників, обмін утримуваних осіб, закон про ринок землі, скандали всередині фракції "Слуга народу", розслідування справи Шеремета, заборгованість по зарплаті шахтарям, висловлювання друзів і ворогів про Юрія Камельчука.

Народний депутат від фракції "Слуга народу" Юрій Камельчук зазначив, що на відміну від підприємницької діяльності, в парламентській роботі більше масштабності.

"Парламентська робота відрізняється від виробництва вікон і дверей тим, що в ній більше масштабності, більше результату впливає на велику кількість людей", - сказав він.

Нардеп своїм досягненням на окрузі назвав відстоювання позиції в необхідності станції знезалізнення води в Червонограді.

"Моє досягнення на окрузі - це моя позиція щодо того, що нам необхідна станція знезалізнення води в Червонограді. Моя невдача полягає в тому, що до сих пір є заборгованість із зарплати перед шахтарями", - сказав Камельчук.

Камельчук також розповів, що сам шукав можливість займатися політичною діяльністю.

"Я шукав можливість піти в політику після перемоги Володимира Зеленського. Я зрозумів, що він відкрив можливість для тих, хто сумнівався досі", - поділився він.

Крім цього, Камельчук підкреслив, що зустріч президента Зеленського з представниками "ЛДНР" - неможлива.

"Я думаю, що така зустріч неможлива, оскільки ми не визнаємо тих представників, як відповідальних за людей, що  проживають на Донбасі".

Камельчук заявив, що потрібно паралельно і швидко реформувати всі сфери, щоб поліпшити ситуацію в Україні.

Нардеп також зазначив, що не зміг би проголосувати за призначення прем'єр-міністром Арсена Авакова.

"За особистим відчуттям, я б не зміг проголосувати за Авакова на призначення прем'єр-міністром. Я не знаю Авакова, як він розуміє ті процеси, які розуміє Гончарук, як всім Кабінетом міністрів розвивати Україну. І з особистих відчуттів, що у Гончарука таке бачення є", - резюмував Камельчук.

 

Гість програми "П'ятий кут. Розвиток" з В'ячеславом Піховшеком - народний депутат від фракції "Слуга народу" Юрій Камельчук.