"Епіцентр української політики. Правильний чи неправильний вибір. 100 днів народу зі своїм слугою". Частина 1 (26.08)

Розміщено: 27.08.2019

У спеціальному форматі програми "Епіцентр української політики" з В'ячеславом Піховшеком обговорили 100 днів президентства Володимира Зеленського.

Політолог Бортник Руслан вважає, що президент Зеленський мало що зробив за рахунок чого можна було давати йому оцінку.

"Нічого поки що оцінювати, оскільки президент мало що зробив за рахунок чого можна було давати йому оцінку. Є безумовно виграна громадянська думка, є деякі кроки, які підтримує суспільство, але немає рішень, навіть проектів рішень щодо ключових викликів, які у нас в суспільстві існують", - зазначив він.

Голова Закарпатської ОДА Москаль Геннадій в оцінці роботи президента України сказав, що тоді знав, що нічого доброго не буде і тепер знає, що нічого доброго не буде.

"Я від нього нічого не очікував, тому ніякої оцінки йому дати не можу. Тому що був деякий "політичний грип", який  "косив" Україну повністю, а тепер люди потроху приходять до тями. Я тоді знав, що нічого доброго не буде і тепер знаю, що нічого не буде хорошого", - сказав Москаль.

Новообраний депутат від партії "Слуга народу" Галина Янченко заявила, що команда Зеленського не могла реалізовувати свій план дій, тому що не було можливості.

"Коли ми говоримо про те, що потрібно реалізовувати план дій. Необхідно думати про те, що необхідно ще мати можливість його реалізувати. Коли парламент стає в опозицію до всієї країни. Коли не приймають законопроекти, які розробляє президент. І який він обіцяв країні розробити й що за них проголосують. про який ефективний план дій може говоритися. Ми пропонуємо озвучити план дій, коли запрацює новий парламент і Кабмін. і тоді можна буде про нього говорити й про чітку відповідальність за невиконання його", - повідомила Янченко.

 

Гості студії — Бортник Руслан, політолог, Мосійчук Ігор, народний депутат України, Верещук Ірина, експерт з міжнародних питань, обраний народний депутат, "Слуга народу", Москаль Геннадій, голова Закарпатської ОДА, Волошин Олег, політолог-міжнародник, представник "Опозиційною платформи — за життя", Янченко Галина, обраний народний депутат, "Слуга народу", Тука Георгій, заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій, Лукаш Олена, юрист, Верещук Ірина, експерт з міжнародних питань, обраний народний депутат, "Слуга народу", Шуляк Олена, експерт з питань будівництва та регіонального розвитку, обраний народний депутат, "Слуга народу", Савченко Надія, народний депутат України, голова ПП "Суспільно-політична платформа Надії Савченко", Решмеділова Олександра, політичний експерт, Якубін Олексій, політолог, Підласий Роксолана, обраний народний депутат, "Слуга народу", Бардіна Марина, обраний народний депутат, "Слуга народу", Молчанов Кирило, політичний експерт, Балабан Ростислав, кандидат політичних наук, Гладких Валентин, політолог, Скубченко Олександр Володимирович, громадський діяч, Якушко Валентин, політолог, доктор політичних наук.


Підписуйтесь на NEWSONE в Facebook. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.