Прямий ефір

Святослав Піскун в програмі "Дикий Карасьов" (13.04)

Розміщено: 14.04.2019

У студії обговорили необхідність проведення дострокових парламентських виборів після президентських, заяву співзасновника "Опозиційною платформи - За життя" Юрія Бойка про можливі приєднання певних політичних сил до об'єднання "За Зеленського" після виборів президента, зустріч Зеленського з президентом Франції Еммануелем Макроном, а також наслідки судової реформи і боротьби з корупцією в Україні.

Піскун зазначив, що всі вибори в Україні повинні проходити в період, передбачений законом.

"Якщо ви звернете увагу на вступ Ангели Меркель на зустрічі з Порошенком, то вона сконцентрувала увагу європейського і українського суспільства і політиків на те, що перший тур виборів пройшов толерантно, з чим вона і привітала нашу країну. Також вона сподівається, що другий тур виборів Президента України пройде теж демократично і відповідно до закону, а виборів до парламенту пройдуть в період, передбачений законом, у демократичний спосіб. Я думаю, що одним з пунктів переговорів з Порошенком була тема майбутніх парламентських виборів. Будь-яка нестабільність в державі Україна не на руку Європі і тому Меркель, як людина, що переживає за Україну і вже не перший рік, думає, що все має відбуватися в період, передбачений законом ", - розповів екс-глава ГПУ.

Гість програми "Дикий Карасьов" з Віталієм Диким і Вадимом Карасьовим - генеральний прокурор України 2002-2003, 2005, 2007 рр. Святослав Піскун

Підписуйся на NEWSONE в Facebook. Дізнавайся першим найважливіші новини.

Загрузка...