Степан Гавриш у програмі "Дикий Карасьов" (01.09)

Розміщено: 02.09.2018

У студії обговорили новину, що в Донецьку після вбивства Захарченка почалися масові затримання, бюджет на 2019 рік, інформацію, що транш МВФ для України надійде в третьому кварталі 2018, заяву Парубія, що новий Виборчий кодекс розглянуть в жовтні.

Степан Гавриш прокоментував смерть Олександра Захарченка.

"Очевидно, нам потрібно зрозуміти, що реально відбулося, хоча зробити прикінцеві висновки неможливо. Мене здивувала блискуче миттєва реакція Путіна, МЗС Росії і ключових політиків, Володіна спікера Держдуми агресивна і ворожа по відношенню до України. Враження, що вони були готові до цього ексцесу і діяли дуже рішуче. Ще більше здивувала якась сором'язлива позиція українського МЗС", - сказав гість програми.

Також, на думку Гавриша, президент повинен був більш різко висловити свою позицію, незважаючи на те, що він в цей час летів в США.

Крім того, Гавриш назвав Захарченка військовим злочинцем.

Гість програми не виключає, що смерть Захарченка можуть використовувати для посилення бойових дій на Донбасі.

Нагадаємо, що ватажок "ДНР" Олександр Захарченка отримав смертельне поранення при потужному вибуху в кафе на вулиці Пушкіна в Донецьку.

Гість програми "Дикий Карасьов" з Віталієм Диким - Гавриш Степан, політичний експерт, перший заступник секретаря РНБО 2008-2011 рр ..


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.