Прямий ефір

"Дикий Карасьов" (25.05)

Розміщено: 27.05.2019

У студії програми обговорили чи був успішним перший тиждень президента Зеленського, видача низки указів Володимиром Зеленським про призначення вищих чиновників країни, призначення Зеленським заступником Адміністрації президента Вадима Пристайка, заяву Зеленського про припинення вогню на Донбасі — першочергове завдання для президента України, заяву Медведчука, що він бачить сенсу представляти інтереси команди Зеленського на переговорах з Росією.

Дипломат Василь Філіпчук підкреслив, що Адміністрація Президента України зараз є ключовим центром влади, до якого спрямовані погляди всіх країн.

"Єдиним уповноваженим і діючим органом влади на сьогодні є Адміністрація Президента, яка має сумнівний конституційний статус, але де факто це ключовий центр влади, до якого спрямовані погляди всіх країн, які з нами мають відношення і вони все уважно стежать. І ми всі простежуємо кого призначають. І коли призначають друзів, або співвласників, або партнерів по бізнесу, можливо, дійсно, ми їх не знаємо", - розповів він.

Філіпчук зазначив, що Володимир Зеленський підбирає акторів під свій сценарій на наступні п'ять років.

"Якщо повернутися до його професії, то він повинен підібрати акторів під той сценарій, який у нього написаний на наступні п'ять років ... Отже, з якими обіцянками він йшов на вибори — це його сценарій, під цей сценарій і підбираються актори. І коли підбираються актори, скажімо, які не зовсім відповідають сценарієм — це викликає питання. У чому проблема: або сценарій не той, який ми очікували, або сценарію зовсім немає і він пишеться на коліні, дивлячись на те якісь навколо актори. У чому логічність і легітимність, які критерії використовувалися в прийнятті того чи іншого рішення? Ми не почули ні критеріїв, ні логіки, тому звичайно питання є ", - підкреслив Василь Філіпчук.


Гість програми "Дикий Карасьов" з Віталієм Диким і Вадимом Карасьовим — Філіпчук Василь, дипломат, представник МЗС України 2005-2006 рр.

Підписуйся на NEWSONE в Facebook. Дізнавайся першим найважливіші новини.

Загрузка...