Прямий ефір

"Дикий Карасьов" (08.06)

Розміщено: 10.06.2019

У студії програми "Дикий Карасьов" з Віталієм Диким обговорили відмову ВРУ в підтримці подання президента України про відставки Клімкіна, Полторака і Грицака, заява президента Єврокомісії Жан-Клода Юнкера про дружбу з Володимиром Зеленським, заяву Зеленського про те, що Україна не змінить стратегічний курс на членство в ЄС і НАТО, заклик Зеленського до Столтенберга докласти зусиль для забезпечення стабільності в Чорноморському регіоні, заяву Столтенберга про те, що НАТО підтримує прагнення країн вступити в Альянс.

Костянтин Грищенко, екс-міністр закордонних зазначив, що Україні не дають план дій для досягнення членства в НАТО, який дозволить Україні узгоджено з альянсом досягати тих стандартів, про які сказав Столтенберг.

"Немає консенсусу про надання Україні просто плану про вступ в НАТО. Про яке членство, може йти мова при таких умовах?", - підкреслив експерт.

Екс-міністр заявив, що для наближення України до НАТО має існувати практичне співробітництво.

"Це динамічний процес, в першу чергу настроїв, відносин. І говорити про те, що буде через 10-15 років в цих відносинах, знати сьогодні — це відволікатися на те, що може віртуально колись статися, але визначити часові рамки дуже складно. на моє переконання, практичне співробітництво, яке приносить користь в оборонному секторі і в усьому іншому. Якщо ми розв'яжемо найголовнішу проблему — це війну на Сході, то ми зможемо повернутися і бути більш активними в політичному діалозі", - резюмував Грищенко.

 

Гість програми "Дикий Карасьов" з Віталієм Диким — Грищенко Костянтин, міністр закордонних справ 2003-2005 рр., 2010-2012 рр.

Підписуйся на NEWSONE в Facebook. Дізнавайся першим найважливіші новини.

Загрузка...