Прямий ефір

"Дикий Карасьов" (01.06)

Розміщено: 03.06.2019

У студії програми обговорили вийде у "Слуги народу" добрати кандидатів з бездоганною репутацією, призначення екс-міністра фінансів Данилюка секретарем РНБО, відновлення Саакашвілі громадянства України, можливе проведення зустрічі в Нормандські форматі в липні.

За словами Олександра Кіхтенко в новому парламенті саме професіонали повинні очолити сектор безпеки, тому що до нинішнього складу Комітету Оборони багато питань.

"Я думаю, що новому парламенту потрібно буде дуже серйозно переробити базу безпеки держави, тому що, на жаль, багато виникає питань до законів, які приймалися. І чи дійсно вони ефективні — це дуже велике питання. Новий склад парламенту повинен буде взяти на себе саме ці виклики й дійсно повинні професіонали зайти у Верховну Раду й очолити саме сектор безпеки. Тому що на сьогодні, ми ж знаємо хто очолював Комітет Оборони — Пашинський і та компанія, яка там є, найвища військове звання — це підполковник і абсолютно немає ніякого серйозного досвіду в реформуванні сектора безпеки. Цей комітет зовсім не користувався повагою і брав багато важливих рішень, які суперечать здоровому глузду і концепції оборони нашої держави ", - підкреслив екс-глава Донецької ОДА Олександр Кіхтенко.


Гість програми "Дикий Карасьов" з Віталієм Диким і Вадимом Карасьовим — Кіхтенко Олександр, генерал армії України, командир Внутрішніх військ МВС України 2005-2010 р., Глава Донецької ОДА 2014-2015 р.

Підписуйся на NEWSONE в Facebook. Дізнавайся першим найважливіші новини.

Загрузка...