"Протистояння". Раунд 4 (19.07)

Розміщено: 21.07.2019

У студії великого політичного адреналін-шоу "Протистояння" з Василем Головановим і Діаною Панченко обговорили  презентацію в Страсбурзі Медведчуком мирного плану врегулювання конфлікту на Донбасі, зустріч Віктора Медведчука Санкт-Петербурга з Володимиром Путіним, підкуп виборців, два місяці президентства Зеленського, позачергові вибори до Верховної Ради.
 
За словами політтехнолога Дмитра Раімова, якщо буде монокоаліція, тоді всі важелі впливу зберуться в одному Офісі президента.
 
"Якщо буде монокоаліція, тоді всі важелі впливу зберуться, не дивлячись на те, що вони повинні бути розкидані по всьому урядового кварталу між різними будівлями, вони зберуться всі в одному Офісі президента, в Українському домі. Символічно буде, коли вся влада збереться в одному будинку. Друге питання, якщо раптом не вийде зробити однопартійну більшість. Є два варіанти хто ж увійде в коаліцію. З одного боку це Вакарчук і його партія "Голос", за яке дуже просять західні партнери. Якщо Вакарчук пройде 5% бар'єр, то коаліція буде формуватися на двох - "Слуга народу" і "Голос". Якщо Вакарчук проходить, то Юлія Тимошенко залишається поза коаліцією. Тому її агітатори й вона, в тому числі, збивали рейтинг Вакарчука ", - поділився політтехнолог.
 
На його думку, президент Зеленський зараз не керує країною.
 
"Я вважаю, що президент зараз не керує країною. Я поясню чому я так вважаю. Перше, поведінка глави Офісу президента, зухвало, хамське, недозволене в присутності президента. Друге, я дивлюся інтерв'ю помічника Шефіра в виданні "Лівий берег", в якому він собі дозволяє цікаві заяви без узгодження з президентом. І багато інших прикладів того, що показує, що президент перебуває в кабінеті, а його влада закінчується за порогом кабінету. Я дуже сподіваюся, що я помиляюся, тому що це закінчиться дуже погано для держави ", - підкреслив Раїм.
 
Лідер партії "Незалежність" Могильов Анатолій сказав, що нинішня Верховна Рада привела народ до тотального зубожіння.
 
"Верховна Рада створила тотальний геноцид українського народу. І кожна проблема має своє прізвище й ім'я ... Ті люди, які голосували за бюджет починаючи з 2014 року, ці люди винні в тотальному зубожінні народу ", - повідомив він.
 
Гості студії: Сергій Власенко, народний депутат, фракція "Батьківщина", Журавський Віталій, доктор юридичних наук, академік, Куликов Кирило, народний депутат України VI скликання, Рейтерович Ігор, політолог, Шахов Сергій, народний депутат України, позафракційний, партія "Наш край ", Кацман Володимир, журналіст, політичний експерт, Павленко Юрій, народний депутат України, " Опозиційна платформа — за життя ", Уповноважений Президента України з прав дитини з 2011-2014 р., Власенко Сергій, народний депутат України, фракція ВО" Батьківщина ", Чаплига Михайло, політичний експерт, Димов Валерій, політолог, Молчанов Кирило, політичний експерт, Катеринчук Микола, представник політичної партії "Громадянська позиція", Німченко Василь, народний депутат України, "Опозиційна платформа — За життя, Волошин Олег, політолог-міжнародник, представник від партії "Опозиційна платформа — За життя", Якушко Валентин, політолог, доктор політичних наук, Невінчаний Максим, член політради "Опозиційна платформа — За життя", Скорик Микола, народний депутат України, "Опозиційна платформа — За життя", Шуфрич Нестор, народний депутат України, "Опозиційна платформа — За життя", Колтунович Олександр, експерт з питань економічної інтеграції, представник партії" Опозиційна платформа - За життя", Раімов Дмитро, політтехнолог, Попов Олександр, народний депутат Верховної Ради України 6-го скликання, голова Київської міської державної адміністрації 2010-2013 рр., Міністр ЖКГ 2007 р., 2010 р., Могильов Анатолій, лідер партії "Незалежність".