"Протистояння". Раунд 4 (06.09)

Розміщено: 07.09.2019

У студії великого політичного адреналін-шоу "Протистояння" з Василем Головановим і Діаною Панченко обговорили проведення засідань уряду в закритому від преси режимі, рішення партії "Слуга народу" працювати в "турборежимі" для прийняття важливих законопроектів, ініціативу "Слуги народу" легалізувати видобуток бурштину.

Народний депутат України від фракції ВО "Батьківщина" Іван Крулько заявив, що прийняті закони повинні розв'язувати проблеми комплексно і повинні стосуватися стратегії.

"Я слухав дискусію, про той "турборежим" і мене не покидала фраза: коли в державі множаться закони і укази — починають рости розбої та грабежі. Ці закони потрібно приймати, але ці закони повинні вирішувати проблеми комплексно, вони повинні стосуватися стратегії", - зазначив він.

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука дав оцінку новому уряду і заявив, що 100% санкцій, які були впроваджені Україною — це результат роботи виключно Міністерства з питань тимчасово окупованих територій.

"На жаль, навряд чи хто в уряді знає, що 100% санкцій, які були впроваджені Україною — це результат роботи виключно нашого міністерства. Що стосується тих питань, якими займалося наше міністерство, я можу поставити мінус нескінченність, бо немає ні розуміння, ні знань і головне — немає бажання. Я неодноразово депутатам з "Слуги народу" пропонував зустрітися в приватній обстановці, без політики, щоб я розповів що відбувається, які причинно-наслідкові зв'язки, в чому злочинність діяльності Медведчука з його мирним планом. На жаль, всі мої спроби неформальної комунікації залишилися без уваги", - повідомив Тука.

 

Гості студії — Сергій Мельничук, Юрій Павленко, народний депутат, фракція "Опозиційна платформа — За життя", Марина Бардіна, народний депутат, фракція "Слуга народу", Гео Лерос, народний депутат, фракція "Слуга народу", Віра Савченко, заступник голови ПП "Суспільно-політична платформа Надії Савченко", Олександр Скубченко, громадський діяч, Олександр Колтунович, народний депутат, фракція "Опозиційна платформа — За життя", Михайло Чаплига, політичний експерт, Іван Крулько, народний депутат, фракція ВО "Батьківщина", Георгій Т вка, заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій, Надія Сасс, журналіст і телеведуча, Тарас Загородній, політичний експерт, Світлана Кушнір, політичний і економічний експерт, Ігор Рейтерович, політолог.