"Протистояння". Раунд 4 (01.11)

Розміщено: 02.11.2019

У студії великого політичного адреналін-шоу "Протистояння" з Василем Головановим і Діаною Панченко обговорили провал голосування Радою створення ТСК щодо подій 2-го травня в Одесі, зіткнення народних депутатів Тищенко та Скорика, заява Олександра Ткаченко, що ТСК щодо подій 2-го травня в Одесі буде створена.

Народний депутат від фракції ВО "Батьківщина" Вадим Івченко заявив, що розслідування подій в Одесі не повинні бути політизовані.

"Якби це була комісія очолювана партією "Слуга народу", ми б точно проголосували позитивно. Ми за те, щоб розслідувалися ці злочини, але ми проти перетворення цієї комісії в політичний орган, або орган, який буде вимовляти політичні заяви", - сказав нардеп.

Народний депутат від фракції "Опозиційна платформа - За життя" Микола Скорик відзначив, що завдання ТСК - стимулювати розслідування трагедії в Одесі.

"Виступаючи з трибуни Верховної Ради, я чітко говорив, що головне завдання цієї комісії - дати месидж українському суспільству, світовій спільноті, що у нас закон один для всіх. Не закон один для активістів, які можуть вбивати людей, а інший для інших громадян, а один для всіх. Що ми європейська країна, що головна цінність для нас - людське життя, незалежно від ідеології чи якою мовою говорить людина, чи світогляду. Завданням було дати поштовх для наших правоохоронних органів. Комісія не має права призначати винних, визначати терміни покарання, але комісія повинна була дати поштовх, щоб це розслідування відбулося", - резюмував нардеп.

 

Гості програми "Протистояння" - Качний Олександр, народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа - За життя", Скорик Микола, народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа - За життя", Раімов Дмитро, політтехнолог, радник міністра охорони здоров'я України у 2019 м, Івченко Вадим, народний депутат України, фракція ВО "Батьківщина", Балабан Ростислав, кандидат політичних наук, Гладких Валентин, політолог, Купрій Віталій, народний депутат України VIII скликання, Журавський Віталій, доктор юридичних наук, академік, Кив Ілля, народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа - За життя", Опанащенко Михайло, народний депутат України VII скликання, член партії "Опозиційна платформа - За життя", Рудик Сергій, народний депутат України, Молчанов Кирило, політичний експерт, Загородній Тарас, політичний експерт, Фінько Антон, політолог.


Підписуйтесь на NEWSONE в Facebook. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.