"Протистояння". Раунд 3 (30.08)

Розміщено: 31.08.2019

У студії великого політичного адреналін-шоу "Протистояння" з Василем Головановим і Діаною Панченко обговорили перше засідання ВРУ IX скликання, голосування нардепами за скасування депутатської недоторканності, затвердження складу нового Кабміну, декларації депутатів.

Заступник головного редактора видання "Страна.ua" Світлана Крюкова заявила, що дорогі речі й відпочинок народних депутатів можуть вбити їх рейтинг і партії.

"Ми аналізували, що повалило рейтинг Петра Олексійовича. Якщо брати "сітки", офшори, Липецьку фабрику. Так найцікавіше, що найболючіше для його репутації був відпочинок на Мальдівах. Наша новина, що він полетів відпочивати на Мальдіви, яку потім розкрутили все видання. Чому? Справа не тільки в тому, що людина, яка сидить по той бік екрану починає порівнювати своє життя з його. Логічно, що політики мають більший дохід і мають право на хороший відпочинок. Але коли вони дивляться на молодих дівчат і хлопців, які мають невеликий бекграунд у своєму житті й вони потрапили в партію "Слуга народу". І не всі туди потрапили бо розумні або несуть користь для суспільства. В партії дуже багато закладених мін від людей, які опинилися там випадково", - зазначила журналістка.

Крюкова вважає, що коли фракція "Слуга народу" подасть декларації — багато розкриється.

"Наступним цікавим етапом буде подача депутатами декларацій, які зараз дуже неохоче подають депутати, користуючись нормою закону, що вибори були позачергові. Ось коли почнеться вал декларацій, ось тоді почнеться нова історія, коли журналісти й громадськість почнуть вивчати", - підкреслила вона.

Політолог Валентин Гладких вважає, що не потрібно зайвий раз людей дратувати дорогими речами.

"Щодо декларацій. Я, як представник громадської організації "Словом і ділом", яка моніторить обіцянки, дуже добре пам'ятаю обіцянку, що представники фракції "Слуга народу" обіцяли оприлюднити свої декларації зараз, для того щоб журналісти й ми могли порівняти. Тобто ми сьогодні можемо зайти й подивитися декларацію цієї дівчинки: 28 років, викладач Університету харчових технологій. Я не згоден з тим, що за життя не можна заробити 2600 на сумку. Можна, якщо відкладати. Але я вважаю, що навіщо зайвий раз дратувати людей без потреби. Це не завжди питання права, це питання здорового глузду", - висловився політолог.

 

Гості студії адреналін-шоу "Протистояння" з Василем Головановим і Діаною Панченко — Чаплига Михайло, політичний експерт, Цибулько Володимир, політолог, Гладких Валентин, політолог, Бортник Руслан, політолог, Крюкова Світлана, заступник головного редактора інтернет-газети "Страна.UA", Колтунович Олександр, народний депутат України, "Опозиційна платформа — За життя", Шуфрич Нестор, народний депутат України, "Опозиційна платформа — За життя", Верещук Ірина, народний депутат України, "Слуга народу", Євтушок Сергій, народний депутат України VIII скликання, Качура Олександр, народний депутат України, "Слуга народу", Шевченко Євген, народний депутат України, "Слуга народу", Івченко Вадим, народний депутат України, фракція ВО "Батьківщина", Солонтай Олександр, експерт з політики, Проторченко Тетяна, представник "Суспільно-політична платформа Надії Савченко", Якушик Валентин Михайлович, політолог, доктор політичних наук.


Підписуйтесь на NEWSONE в Facebook. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.