"Протистояння". Раунд 3 (19.07)

Розміщено: 21.07.2019

У студії великого політичного адреналін-шоу "Протистояння" з Василем Головановим і Діаною Панченко обговорили проведення Зеленським засідання Нацради з питань антикорупційної політики, презентацію в Страсбурзі Медведчуком мирного плану врегулювання конфлікту на Донбасі, зустріч Віктора Медведчука Санкт-Петербурга з Володимиром Путіним, підкуп виборців, два місяці президентства Зеленського, позачергові вибори до Верховної Ради.
 
За словами політолога-міжнародника і представника від партії "Опозиційна платформа — За життя" Олега Волошина, конфлікт з Росією не можна вирішити без діалогу.
 
"Говорити, стверджувати в Європі, що можна вирішити конфлікт без діалогу сторін конфлікту — це просто нонсенс. Такого бути не може і саме це було однією з проблем нашої делегації в ПАРЄ, де протягом п'яти років на численні легітимні претензії до Росії й з приводу Криму, і Донбасу, звучало питання: "Далі що ви пропонуєте?" І дуже часто звучало: "Нічого". Дуже часто звучало: "Тримайте санкції", - там 5 років, 10, 20, невідомо скільки або поки не розвалиться Росія, або ми будемо чогось в судах домагатися. Але всім було зрозуміло, що військового розв'язання у конфлікту немає, значить потрібно домовлятися. А як можна домовлятися не розмовляючи?", - підкреслив експерт.
 
Представник політичної партії "Громадянська позиція" Катеринчук Микола зазначив, що у нас тенденція обрання президентів, які обіцяють мир.
 
"Я хочу сказати, що у нас тенденція обрання президентів, які обіцяють мир. Порошенко сказав, що за два тижні, а Зеленський сказав буде, але не знаю як. І тут Зеленський потрапляє в геополітичну пастку, тому що все, що зроблено до нього — не працює. Чи є у нього шанс за 60 днів розібратися в тій геополітичній ситуації, в якій опинилася Україна і знайти інший формат? То я хочу сказати, що це наївні люди, що можуть так вважати. Але це досить часу для того щоб зараз одна з політсил сказала: "Який там мирний план? У нас дійсний мирний план"", - підкреслив він.
 
 
Гості студії: Сергій Власенко, народний депутат, фракція "Батьківщина", Журавський Віталій, доктор юридичних наук, академік, Куликов Кирило, народний депутат України VI скликання, Рейтерович Ігор, політолог, Шахов Сергій, народний депутат України, позафракційний, партія "Наш край", Кацман Володимир, журналіст, політичний експерт, Павленко Юрій, народний депутат України, " Опозиційна платформа — за життя ", Уповноважений Президента України з прав дитини з 2011-2014 р., Власенко Сергій, народний депутат України, фракція ВО" Батьківщина", Чаплига Михайло, політичний експерт, Димов Валерій, політолог, Молчанов Кирило, політичний експерт, Катеринчук Микола, представник політичної партії "Громадянська позиція", Німченко Василь, народний депутат України, "Опозиційна платформа — За життя, Волошин Олег, політолог-міжнародник, представник від партії "Опозиційна платформа — За життя", Якушко Валентин, політолог, доктор політичних наук, Невінчаний Максим, член політради "Опозиційна платформа — За життя", Скорик Микола, народний депутат України, "Опозиційна платформа — За життя ", Шуфрич Нестор, народний депутат України, "Опозиційна платформа — За життя", Колтунович Олександр, експерт з питань економічної інтеграції, представник партії" Опозиційна платформа — За життя ", Раімов Дмитро, політтехнолог, Попов Олександр, народний депутат Верховної Ради України 6-го скликання, голова Київської міської державної адміністрації 2010-2013 рр., Міністр ЖКГ 2007 р., 2010 р., Могильов Анатолій, лідер партії "Незалежність".


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.