"Протистояння". Раунд 3 (01.11)

Розміщено: 02.11.2019

У студії великого політичного адреналін-шоу "Протистояння" з Василем Головановим і Діаною Панченко обговорили заяву Зеленського, що Україна готова до нового рівня співпраці з НАТО, засідання комісії Україна-НАТО, виділення НАТО нового пакету допомоги для України, питання чи відбудеться референдум з питання вступу України в НАТО.

Народний депутат України від фракції "Опозиційна платформа - За життя" Олександр Качний сказав, що співпрацювати з НАТО потрібно.

"Співпрацювати з такою організацією (НАТО - ред.) потрібно, зміцнювати боєздатність нашої держави потрібно. Але за п'ять років що ми отримали від США і від НАТО для нашої армії - це кілька стареньких кораблів, яким по 20-30 років, за гроші, все, що ми отримуємо від них, джавеліни і так далі - це теж за гроші. Тому, поки ми не станемо заможною державою, з серйозно розвиненою економікою, яка зможе дозволяти собі на ринку озброєння купувати те, що нам реально потрібно для захисту нашої держави, я думаю, що далі нічого не зрушиться з місця", - зазначив він.

За словами нардепа, НАТО є сильним подразником для наших сусідів. Розміщення тут баз НАТО - це смертельна для Росії ситуація, тому допускати вони цього не будуть.

Також Качний підкреслив, що політика України з векторами, які закріплені в Конституції, нічого хорошого за ці роки не дала.

Політолог Кирило Молчанов заявив, що питання вступу України в НАТО - спекулятивне.

"Питання вступу України в НАТО має скоріше спекулятивний характер. Тому що на сьогодні очевидно, що це неможливо. Тому, на жаль, ряд політичних сил постійно на цьому спекулюють виключно у власних передвиборчих цілях", - резюмував він.

 

Гості програми "Протистояння" - Качний Олександр, народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа - За життя", Скорик Микола, народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа - За життя", Раімов Дмитро, політтехнолог, радник міністра охорони здоров'я України в 2019 м, Івченко Вадим, народний депутат України, фракція ВО "Батьківщина", Балабан Ростислав, кандидат політичних наук, Гладких Валентин, політолог, Купрій Віталій, народний депутат України VIII скликання, Журавський Віталій, доктор юридичних наук, академік, Кив Ілля, народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа - За життя", Опанащенко Михайло, народний депутат України VII скликання, член партії "Опозиційна платформа - За життя", Рудик Сергій, народний депутат України, Молчанов Кирило, політичний експерт, Загородній Тарас, політичний експерт, Фінько Антон, політолог.


Підписуйтесь на NEWSONE в Facebook. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.