"Протистояння". Раунд 2 (19.07)

Розміщено: 21.07.2019

У студії великого політичного адреналін-шоу "Протистояння" з Василем Головановим і Діаною Панченко обговорили проведення Зеленським засідання Нацради з питань антикорупційної політики, презентацію в Страсбурзі Медведчуком мирного плану врегулювання конфлікту на Донбасі, зустріч Віктора Медведчука Санкт-Петербурга з Володимиром Путіним, підкуп виборців, два місяці президентства Зеленського, позачергові вибори до Верховної Ради.

За словами політичного експерта Михайло Чаплиги, на нинішніх виборах до парламенту йдуть люди, які ніколи нічого не робили.

"На цих виборах я зрозумів, що ні, і я, напевно, неправильно вчив свою дочку і не правильно вчу сина, тому що для того, щоб стати депутатом, виявляється, треба бути ніким, просто новим обличчям. При цьому нічим не виділятися, щоб не було якогось антирейтингу, а значить, ніколи палець об палець не вдарити, щоб нічого не зробити й не помилитися. будь сірістю, будь ніким і ти станеш всім", - зазначив Чаплига.

Доктор юридичних наук Віталій Журавський вважає, що все що Зеленський робить і говорить, він робить для залучення голосів електорату.

"Фактично ця парламентська кампанія це продовження президентської кампанії. Та технологія, яка спрацювала на президентській кампанії — унікальна і вони хочуть це ж зробити під час парламентських виборів. На мою думку, їм це вдається", - зазначив він.

Також Журавський зазначив, що прийнятий закон про українську мову порушує 10-ту статтю Конституції.

"Щодо української мови як державної. Я україномовний, люблю свою мову, я за те, щоб єдиною державною мовою була українська мова. Але в цьому законі порушена 10-я стаття Конституції України, де чітко вказано, що в Україні гарантується вільний розвиток і використання російської мови та інших мов нацменшин. А в законі, який ухвалили депутати ні слова про російською мовою. У нас буде проблема. Думаю що потрібно завершити цю виборчу кампанію, обрати парламент і риторика президента зміниться. Тому що тоді не доведеться йти до виборців і просити їх допомоги", - підкреслив Журавський.

 

Гості студії: Сергій Власенко, народний депутат, фракція "Батьківщина", Журавський Віталій, доктор юридичних наук, академік, Куликов Кирило, народний депутат України VI скликання, Рейтерович Ігор, політолог, Шахов Сергій, народний депутат України, позафракційний, партія "Наш край", Кацман Володимир, журналіст, політичний експерт, Павленко Юрій, народний депутат України, " Опозиційна платформа — за життя ", Уповноважений Президента України з прав дитини з 2011-2014 р., Власенко Сергій, народний депутат України, фракція ВО" Батьківщина", Чаплига Михайло, політичний експерт, Димов Валерій, політолог, Молчанов Кирило, політичний експерт, Катеринчук Микола, представник політичної партії "Громадянська позиція", Німченко Василь, народний депутат України, "Опозиційна платформа — За життя, Волошин Олег, політолог-міжнародник, представник від партії "Опозиційна платформа — За життя", Якушко Валентин, політолог, доктор політичних наук, Невінчаний Максим, член політради "Опозиційна платформа — За життя", Скорик Микола, народний депутат України, "Опозиційна платформа — За життя", Шуфрич Нестор, народний депутат України, "Опозиційна платформа — За життя ", Колтунович Олександр, експерт з питань економічної інтеграції, представник партії" Опозиційна платформа — За життя", Раімов Дмитро, політтехнолог, Попов Олександр, народний депутат Верховної Ради України 6-го скликання, голова Київської міської державної адміністрації 2010-2013 рр., Міністр ЖКГ 2007 р., 2010 р., Могильов Анатолій, лідер партії "Незалежність".


Підписуйтесь на NEWSONE в Facebook. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.