"Протистояння". Раунд 2 (01.11)

Розміщено: 02.11.2019

У студії великого політичного адреналін-шоу "Протистояння" з Василем Головановим і Діаною Панченко обговорили перегляд дати розведення військ в Петровському, завершення розведення військ в районі Золотого-4, введення "жовтого" режиму на території розведення сил, заяву добровольців, що вони передумали залишати зону розведення військ, підготовку Зеленського до нормандського формату, заяву міністра інфраструктури Криклія, що Україна не буде оплачувати відновлення непідконтрольних територій Донбасу.

Екс-народний депутат України Віталій Купрій вважає, що у Володимира Зеленського немає переможної стратегії досягнення миру на Донбасі.

"Я хочу сказати, що Зеленський зробив велику помилку. Він думає, можливо, йому радники так радять, що він веде країну до миру. Не веде він нас до миру, це можна побачити на конкретних прикладах - немає стратегії, яка показує яким чином домогтися миру. Нам не показали переможну стратегію досягнення миру, я не кажу капітуляційну", - зазначив він.

"Я вважаю, що це небезпечна гра, яку веде наш президент, що не виправивши ситуацію всередині країни, яка загрузла в корупційних скандалах всередині країни, не посадивши жодного корупціонера з минулих режимів, не піднявши ставки людей, подивіться, який страшний бюджет, землю вони хочуть розпродати транснаціональним корпораціям. Тут хаос, тут у нас наша війна", - висловився екснардеп.

Народний депутат України від фракції "Опозиційна платформа - За життя" Ілля Ківа заявив, що всі вірили, що у Зеленського є власний план досягнення миру.

"Я сьогодні так і не побачив формулу Володимира Зеленського, який готовий привести нас до миру, і це, на жаль, дуже сумно", - зазначив він.

Політтехнолог Дмитро Раімов підкреслив, що ми бачимо бажання президента повернути мир.

"Перше, що можу сказати, є бажання привести до миру, і це щире бажання, щире бачення і ніким не нав'язане президенту. Він всюди про це говорить. І, мені так видається, у нього з'явилася внутрішня місія принести мир в країну. Друге, що я розумію, що відповідей на ці питання зараз немає ні у кого в нашій країні, тому що кожне питання - це питання компромісу і тут кожен сценарій питання компромісу", - резюмував політтехнолог.

 

Гості програми "Протистояння" - Качний Олександр, народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа - За життя", Скорик Микола, народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа - За життя", Раімов Дмитро, політтехнолог, радник міністра охорони здоров'я України в 2019 м, Івченко Вадим, народний депутат України, фракція ВО "Батьківщина", Балабан Ростислав, кандидат політичних наук, Гладких Валентин, політолог, Купрій Віталій, народний депутат України VIII скликання, Журавський Віталій, доктор юридичних наук, академік, Кив Ілля, народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа - За життя", Опанащенко Михайло, народний депутат України VII скликання, член партії "Опозиційна платформа - За життя", Рудик Сергій, народний депутат України, Молчанов Кирило, політичний експерт, Загородній Тарас, політичний експерт, Фінько Антон, політолог.


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.