Прямий ефір

"Протистояння". Раунд 1 (21.02)

Розміщено: 22.02.2020

У програмі "Протистояння" з В'ячеславом Піховшеком і Діаною Панченко обговорили евакуацію українців з Китаю і ситуацію в Нових Санжарах, радість львівських лікарів, що до них не привезуть евакуйованих з Уханю, звернення Зеленського щодо подій в Нових Санжарах.

Народний депутат України, фракція "Слуга народу" Галина Янченко зазначила, що основним завданням влади було повернути в Україну здорових людей.

"Можливо суспільство не почуло або не зрозуміло, але ми евакуювали здорових українців".

Телеведучий і бізнесмен Андрій Пальчевський вважає, що президенту Зеленському потрібно покарати винних зі своєї команди.

"Я не кровожерливий, але якщо Зеленський не буде вживати владу проти своїх людей, які підводять кожен раз, то ми будемо весь час борсатися в цьому болоті. А винен буде, як завжди, український народ", - сказав він.

Екс-народний депутат України Надія Савченко заявила, якщо ми перестанемо панікувати і допоможемо один одному, то виживемо.

"Уряд сам поселяв паніку такими фразами як, "ми будемо везти, але не скажемо куди". Якщо ми будемо підтримувати паніку ми зробимо цим слабкою країну. З точки зору держави, потрібно було забрати українців, але можна було це все зробити правильно. Якщо ми перестанемо панікувати і допоможемо один одному захиститися, не заразитися, то виживемо. А якщо будемо добивати один одного, то просто вимремо", - зазначила вона.

За словами народного депутата від фракції "Опозиційна платформа - За життя" Рената Кузьміна, Зеленський ні слова не сказав про відповідальність влади.

"Президент звернувся до совісті людей, покритикував тих, хто вийшов на акції протесту, і пригрозив організаторам і замовникам цієї акції протесту кримінальною відповідальністю. І ні слова не сказав про відповідальність влади, і ні слова про те, хто повинен понести відповідальність. А ми чуємо те ж саме - люди винні", - резюмував нардеп.

 

Гості студії - народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа - За життя" Ренат Кузьмін, народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа - За життя" Качний Олександр, народний депутат України, фракція "Слуга народу" Камельчук Юрій, народний депутат України, фракція "Слуга народу" Янченко Галина, народний депутат України VIII скликання Савченко Надія, командир розвідки полку "Азов" 2014 Коротких Сергій "Боцман", громадський діяч, голова ГО "народний союз" Пономар Ірина, політолог Димов Валерій, кандидат политичних наук Балабан Ростислав, громадський діяч Скубченко Олександр, народний депутат України, фракція ВО "Батьківщина" Шкрум Олена, міністр соціальної політики 2016-2019 рр Рев Андрій, народний депутат України V-VII скликань Бондаренко Олена, народний депутат України VII скликання Швайка Ігор, народний депутат України, фракція "Слуга народу" Камельчук Юрій, кандидат політичних наук Балабан Ростислав, народний депутат України, фракція "Слуга народу" Мошенець Олена, економічний експерт, президент Українського аналітичного центру Охріменко Олександр.

Підписуйся на NEWSONE в Facebook. Дізнавайся першим найважливіші новини.

Загрузка...