"Протистояння". Раунд 1 (19.07)

Розміщено: 20.07.2019

У студії великого політичного адреналін-шоу "Протистояння" з Василем Головановим і Діаною Панченко обговорили проведення Зеленським засідання Нацради з питань антикорупційної політики, презентацію в Страсбурзі Медведчуком мирного плану врегулювання конфлікту на Донбасі, зустріч Віктора Медведчука Санкт-Петербурга з Володимиром Путіним, підкуп виборців, два місяці президентства Зеленського, позачергові вибори до Верховної Ради.

Народний депутат від "Батьківщини" Сергій Власенко заявив, що 21 липня — це вибори прем'єр-міністра.

"21-е липня — це вибори прем'єр-міністра України ... Ми обрали на президентських виборах не системного, непрофесійного людини, якого тепер потрібно збалансувати професійним прем'єр-міністром", - зазначив нардеп.

Народний депутат України від "Опозиційна платформа — За життя" Юрій Павленко підкреслив, що Верховна Рада VIII скликання не хотіла скасовувати мажоритарну виборчу систему.

"Два з половиною роки ні коаліція, ні Парубій не хотіли цього робити (приймати закон про відкриті списки й скасувати мажоритарну виборчу систему Ред.). Зараз, проаналізувавши багато мажоритарних виборчих кампаній, ми можемо знайти відповідь на це питання. Чому більшість партій, які складали коаліцію "Європейська Україна", не хотіли скасовувати мажоритарну систему, тому що кожен бюджетний рік вони отримували хабарі від влади на свої округи", - пояснив нардеп.

Також він розповів, що величезними ресурсами "засівають округи", від будівництва мостів, доріг та роздачі грошей безпосередньо. Тобто йде величезна вливання на округ на підкуп виборців.

Крім цього Сергій Власенко додав, що мажоритарка, як система виборів, це найбільш корупційна система виборів, яка може бути.


Гості студії: Сергій Власенко, народний депутат, фракція "Батьківщина", Журавський Віталій, доктор юридичних наук, академік, Куликов Кирило, народний депутат України VI скликання, Рейтерович Ігор, політолог, Шахов Сергій, народний депутат України, позафракційний, партія "Наш край", Кацман Володимир, журналіст, політичний експерт, Павленко Юрій, народний депутат України, "Опозиційна платформа — за життя", Уповноважений Президента України з прав дитини з 2011-2014 р., Власенко Сергій, народний депутат України, фракція ВО "Батьківщина", Чаплига Михайло, політичний експерт, Димов Валерій, політолог, Молчанов Кирило, політичний експерт, Катеринчук Микола, представник політичної партії "Громадянська позиція", Німченко Василь, народний депутат України, "Опозиційна платформа — За життя, Волошин Олег, політолог-міжнародник, представник від партії "Опозиційна платформа — За життя", Якушко Валентин, політолог, доктор політичних наук,  Невінчаний Максим, член політради "Опозиційного платформи — За життя", Скорик Микола, народний депутат України, "Опозиційна платформа — За життя",  Шуфрич Нестор, народний депутат України, "Опозиційна платформа — За життя",  Колтунович Олександр, експерт з питань економічної інтеграції, представник партії "Опозиційна платформа - За життя", Раімов Дмитро, політтехнолог, Попов Олександр, народний депутат Верховної Ради України 6-го скликання, голова Київської міської державної адміністрації 2010-2013 рр., Міністр ЖКГ 2007 р., 2010 р., Могильов Анатолій, лідер партії "Незалежність".


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.