"Протистояння". Раунд 1 (08.11)

Розміщено: 09.11.2019

У студії великого політичного адреналін-шоу "Протистояння" з Василем Головановим і Діаною Панченко обговорили заяву Сайдіка про перенесення розведення військ в Петровському, ключові теми для обговорення в нормандському форматі названі Зеленським, заяву радника РНБО Максима Ткаченко про можливу співпрацю з "чиновниками" з ОРДЛО, пропозицію партії "Голос" вийти з Мінських домовленостей і заморозити конфлікт.

Народний депутат України від фракції "Опозиційна платформа - За життя" Олександр Качний заявив, що політика партії "Голос" - це продовження роботи Порошенко.

"Партія "Голос" - це партія, яка представляється одним з наших олігархів Пінчуком. Пінчук, під час президентських виборів в США, на своїх каналах показав, як він підтримує демократів, як він виступає проти нинішнього президента США, і та політика, яка сьогодні ведеться партією "Голос" - це продовження політики Порошенко. Вони цього не приховують, і продовжують працювати в цьому напрямку", - зазначив нардеп.

Екс-народний депутат і екс-глава Ради міністрів Автономної Республіки Крим Куніцин Сергій заявив, що Мінські угоди підписані через відсутність вибору.

"Я пам'ятаю в якому стані була наша армія, коли підписувалися Мінські угоди. Ми 35 років тому були до зубів озброєні. А чим воювали ці хлопці, і сотнями гинули на Донбасі, коли все було розпродано? Не було тоді вибору в України, крім Мінських угод", - сказав він.

Екс-нардеп вітає бажання Зеленського закінчити війну.

"У мене життя так склалося, що я 10 років керував Кримом. Я більше ніж 10 разів зустрічався з Путіним, по кілька годин з ним розмовляв. Я знаю цю людину, і треба розуміти куди і до кого поїде Зеленський. Можна добігти до Нормандії і там програти на рингу. А для цього треба серйозно готуватися і розуміти, з ким маємо справу", - підкреслив екс-глава Ради міністрів АР Крим.

Крім цього, Куніцин додав, що в команді президента немає людей, які нарівні можуть говорити з тими, хто воював.

 

Гості програми "Протистояння" з Василем Головановим і Діаною Панченко - Лукаш Олена, юрист, Качний Олександр, народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа - За життя", Івченко Вадим, народний депутат України, фракція ВО "Батьківщина", Молчанов Юрій, журналіст, медіа-експерт, Куніцин Сергій, народний депутат України VIII скликання, глава Ради міністрів Автономної Республіки Крим 1998-2001 в роках, Таран Віктор, політичний консультант, Чаплига Михайло, політичний експерт, Димов Валерій, політолог, Журавський Віталій, доктор юридичних наук, академік, Рева Андрій, міністр соціальної політики 2016-2019 рр, Проторченко Тетяна, глава ПП "Суспільно-політична платформа Надії Савченко", Рейтерович Ігор, політолог, Придатний Сергій, політолог.


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.