"Протистояння". Раунд 1 (06.09)

Розміщено: 07.09.2019

У студії великого політичного адреналін-шоу "Протистояння" з Василем Головановим і Діаною Панченко обговорили рішення Нацради звернутися до суду для анулювання ліцензії каналу NEWSONE.

Народний депутат України від фракції "Опозиційна платформа - За життя" заявив, що рішення Нацради - політичне, яке орієнтоване на ліквідацію рейтингового телеканалу.

"Щодо вчорашнього рішення Нацради, на мій погляд, це рішення нічого спільного з правом та юридичною технікою не має. Це рішення не юридичне, це чисто політичне рішення спрямоване на ліквідацію одного з найрейтинговіших каналів. Це перше. Друге, фактично відпрацьовується нова технологія по ліквідації будь-якого іншого каналу. Тому що ще не було такого прецеденту, коли висувалися попередження каналу і вони не стосувалися самого каналу, його власників, адміністрації або журналістів. Основні претензії в рішенні Нацради, - претензії до гостей каналу", - підкреслив нардеп.

"Нацрада, як конституційний державний орган, вийшов за межі своїх повноважень. Тому що закон не наділяє повноваженнями втручатися в редакційну політику, тобто говорити журналістам або ведучим як себе поводити. Таким чином, Нацрада грубо втрутилася в редакційну політику незалежного ЗМІ", - додав Павленко .

Народний депутат від фракції ВО "Батьківщина" Іван Крулько заявив, що телеканал не повинен нести відповідальності за слова гостей.

"Канал, ні в одній країні світу, не може нести відповідальності за те, що скаже гість на каналі. Це йде прямий ефір, будь-яка людина може сказати що завгодно. Той, хто це сказав - несе за це відповідальність, якщо це порушує закон" , - висловився він.

 

Гості студії - Сергій Мельничук, Юрій Павленко, народний депутат, фракція "Опозиційна платформа - За життя", Марина Бардіна, народний депутат, фракція "Слуга народу", Гео Лерос, народний депутат, фракція "Слуга народу", Віра Савченко, заступник голови ПП "Суспільно-політична платформа Надії Савченко", Олександр Скубченко, громадський діяч, Олександр Колтунович, народний депутат, фракція "Опозиційна платформа - За життя", Михайло Чаплига, політичний експерт, Іван Крулько, народний депутат, фракція ВО "Батьківщина", Георгій Т вка, заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій, Надія Сасс, журналіст і телеведуча, Тарас Загородній, політичний експерт, Світлана Кушнір, політичний і економічний експерт, Ігор Рейтерович, політолог.


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.