"Протистояння". Раунд 1 (01.11)

Розміщено: 02.11.2019

У студії великого політичного адреналін-шоу "Протистояння" з Василем Головановим і Діаною Панченко обговорили "інтимне листування" депутата від "Слуги народу Богдана Яременка, виправдання Яременко, публікацію нових листувань від "Слуги народу", складення повноважень голови Комітету з питань зовнішньої політики Богдана Яременка.

За словами політтехнолога Дмитра Раімова, Яременко не просто намагається загрожувати журналістам, він не розуміє, що в Європі досить давно встановлені інші принципи суспільного життя.

"Ви знаєте, в нашій країні ніхто не хоче, щоб Україну на рівні парламенту представляла людина, яка замовляє повій. Якщо ти працюєш з міжнародними делегаціями, нам хочеться щоб це була високоморальна людина. Тому здати мандат - це його особиста справа, а ось піти з посади голови Комітету - це обов'язок", - зазначив політтехнолог.

За словами Раімова, Яременко міг вийти з цієї ситуації не без втрат, але суспільство зрушило б з цього увагу.

"Я б рекомендував йому дуже просто: вийти на поріг свого будинку, взяти улюблену собаку і дружину, і щоб дружина сказала "шановні мої журналісти, мій дорогий чоловік підбирав повію не для себе, ми хотіли спробувати щось нове". І простого громадського "хі-хі" було б достатньо, щоб від нього відстали, це не применшило б його провину, але було б набагато простіше", - сказав він.

Політолог Валентин Гладких вважає, що це особиста справа народного депутата де йому реєструватися і з ким спілкуватися.

"До Яременко у мене є питання лише в тому, що він настільки тупий, що його спіймали ... Коли він почав виправдовуватися - робив тільки гірше. В результаті, коли він написав, що йде з посади голови Комітету, так він ще більше визнав, що він насправді зробив це, виправдовувався і брехав, погрожував журналістам ... Ця ситуація - дивовижне поєднання тупості і неадекватності", - підкреслив політолог.

Доктор юридичних наук і академік Журавський Віталій заявив, що журналісти не винні в тому, що відзняли листування народного депутата під куполом ВРУ.

"Якби це було сфотографовано на території приватного володіння, вілли, будинку, то журналістів покарали б, в будь-якій країні. Але оскільки він публічна людина, знаходиться в публічному місці, він перебував у вищому законодавчому органі держави, то журналісти абсолютно не винні, що відзняли це. І він не має права погрожувати їм, тому що 31 стаття Конституції, яка вказує що кожному громадянину гарантується таємниця листування і телефонних розмов, вона не поширюється на дану ситуацію", - резюмував академік.

 

Гості програми "Протистояння" - Качний Олександр, народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа - За життя", Скорик Микола, народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа - За життя", Раімов Дмитро, політтехнолог, радник міністра охорони здоров'я України в 2019 м, Івченко Вадим, народний депутат України, фракція ВО "Батьківщина", Балабан Ростислав, кандидат політичних наук, Гладких Валентин, політолог, Купрій Віталій, народний депутат України VIII скликання, Журавський Віталій, доктор юридичних наук, академік, Кив Ілля, народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа - За життя", Опанащенко Михайло, народний депутат України VII скликання, член партії "Опозиційна платформа - За життя", Рудик Сергій, народний депутат України, Молчанов Кирило, політичний експерт, Загородній Тарас, політичний експерт, Фінько Антон, політолог.


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.