"Протистояння. Передмова" (29.11)

Розміщено: 30.11.2019

У студії великого політичного адреналін-шоу "Протистояння. Передмова" з Василем Головановим і Діаною Панченко обговорили річницю подій на Майдані, зниження рейтингу Зеленського на 21%, підготовку до нормандського формату, газові переговори Росії і України, заяву Василевської-Смаглюк, що в Україні свободу слова пора приглушити, заборгованість влади по зарплатах бюджетникам.

Бізнесмен і телеведучий Андрій Пальчевський вважає, що Майдан не був помилкою.

"Після того як пройшло багато років, чи був той Майдан помилкою? Не був, це очевидно. Люди протестували, і цим відрізняється наша Україна як країна від інших, які мовчки тягнуть лямку. Але Україна також відрізняється і тим, що не дивлячись на революції і майдани, а при владі всі ті ж клани", - зазначив бізнесмен.

"Зараз навіть незручно говорити, що ти був активістом Майдану. По-перше, слово "активіст" вже знецінено. Я працював водієм "швидкої допомоги" днем на Майдані, а ввечері трохи пустував на барикадах", - сказав телеведучий.

Крім цього, Пальчевський підкреслив, що серед "нових облич" в команді Зеленського майже не виявилося нових осіб.

"Вибрали Зеленського, ясна річ, що один він нікуди не рушить. І що почалося з першого моменту появи Володимира Олександровича? На вершині піраміди почали з'являтися "нові обличчя", і через тиждень ми стали помічати, що серед нових облич майже немає нових", - сказав телеведучий.

Бізнесмен зазначив, що за провал будь-якої гілки влади відповідати буде Зеленський.

"Ми не перший раз в історії людства зустрічаємося з випадком, коли випадає стільки влади одній людині, що її утримати практично неможливо. Тут є два шляхи: або поділитися і розподілити відповідальність, або взяти всю повноту влади на себе. Володимир Зеленський взяв всю відповідальність на себе... Він набрав людей, які обіймають керівні посади урядом, судова влада повністю підконтрольна і законодавча влада теж. Хто буде нести відповідальність? За провал будь-який з цих гілок відповідатиме одна людина - Зеленський", - одчеркнул він.

 

Гість студії великого політичного адреналін-шоу "Протистояння. Передмова" з Василем Головановим і Діаною Панченко - Пальчевський Андрій, телеведучий, бізнесмен.


Підписуйтесь на NEWSONE в Facebook. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.