"Протистояння. Передмова" (08.11)

Розміщено: 09.11.2019

У студії великого політичного адреналін-шоу "Протистояння. Передмова" з Василем Головановим і Діаною Панченко обговорили заяву партії "Голос", що Україна повинна вийти з Мінських угод і заморозити ситуацію на Донбасі до посилення своїх позицій, заклики позбавити громадянства жителів Донбасу, розведення військ на Донбасі, ситуацію на Донбасі, справа Горбатюка, розслідування розстрілів на Майдані, кримінальні справи проти Петра Порошенка, тиск на ЗМІ, дії команди Зеленського, злив в інтернет листувань народних депутатів з пранкером "Джокером".

Екс-міністр юстиції України, юрист Олена Лукаш заявила, що правоохоронні органи повинні реагувати на заклики позбавляти громадянства жителів Донбасу.

"Я не хочу давати правову оцінку цим висловам, тому що після пережитого за шостий рік, я поважаю право кожного на думку, навіть якщо вона мені вкрай несимпатична. І вимагаю відповідальності правоохоронних органів реагувати на таку думку, що підпадає під дію статей Кримінального кодексу. Нехай собі бурмочуть, що хочуть. Люди вимагають миру", - підкреслила вона.

За словами Лукаш, немає ніякого альтернативного плану для вирішення конфлікту на Донбасі.

"Немає ніякого "плану Б", будь-який альтернативний план буде називатися - "план безсилля". На нього народ України мандату влади не давав. Всі хочуть миру. Не буде України, не буде інвестицій і розвитку, поки країна хвора війною і хвора ненавистю", - сказала юрист.

Лукаш вважає, що нова влада не зможе дати відповідь на питання хто вбивав людей по обидві сторони барикад на Майдані.

"Відповідь - ні. Ми не дізнаємося правди ... Через те, що ці вбивства відбувалися в один і той же період і в одному і тому ж місці, розслідувати справи про смертях одних людей, минаючи і ігноруючи смерті інших, не тільки аморально, але це ще і протизаконно і необ'єктивно", - резюмувала юрист.

 

Гість програми "Протистояння. Передмова" - Олена Лукаш, юрист.


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.