Загід Краснов у "Великому вечорі" з Мартиросяном (24.04)

Розміщено: 24.04.2018
Загід Краснов у "Великому вечорі" з Мартиросяном (24.04)

В ході програми обговорили масштаби міграції з України, обіцянку Порошенка про невтручання держави в діяльність помісної церкви, новину, що G7 закликали Україну створити антикорупційний суд за рекомендацією Венеціанської комісії.

Загід Краснов заявив, що його дивує висловлювання міністра закордонних справ Павла Клімкіна про міграцію українців у Росію.

"У мене виникає питання: хіба трудова міграція в Європу, хіба це нормально? Коли йде відтік фахівців, які необхідні, їх не вистачає сьогодні на наших підприємствах. Коли не вистачає взагалі робочої сили", - сказав гість програми.

Також Краснов додав, що в питанні з міграцією потрібно виробити механізм підвищення рівня економіки.

"Я думаю, що тут треба виробити не механізм обмеження трудової міграції, тут потрібно виробити механізм підвищення рівня економіки, рівня добробуту наших людей. Сьогодні потрібно створити ті умови у нас в країні, за якими наші їздять в Росію, в Польщу, в Європу, інші країни", - сказав він.

При цьому, за словами гостя програми, Клімкін дивиться на проблему міграції з політичної точки зору.

"Вони дивляться на цю тему не з точки зору економіки, того, що хвилює людей. Адже люди кудись їдуть заробляти саме з економічної точки зору, вони хочуть більше заробити, нормально жити, а міністр наш це подає з точки зору політичної", - сказав він.

Гість програми "Великий вечір" з Тиграном Мартиросяном - лідер партії "Громадська сила" Загід Краснов.