Володимир Семиноженко у "Великому вечорі" з Панченко (20.04)

Розміщено: 20.04.2018
Володимир Семиноженко у "Великому вечорі" з Панченко (20.04)

Під час програми обговорили готовність Онищенка надати оприлюднені записи на експертизу НАБУ, офіційний лист Порошенка до Патріарха Варфоломія про створення в Україні єдиної і незалежної православної церкви, звіт Гройсмана про роботу парламенту за останні два роки, заяву МВФ, що можливостей для підвищення зарплати в 2018 році немає, новину, що депутат Львівської міськради від "Свободи" Мар'яна Батюк на своїй сторінці в соцмережах привітала Гітлера з днем ​​народження.

Володимир Семиноженко заявив, що плівки Онищенка - це черговий політичний серіал.

"Черговий політичний серіал, чергова серія. Я думаю, що це не перша серія і далеко не остання. Цей серіал спеціально запущений якраз напередодні президентських виборів", - сказав він.

Також, на думку Семиноженка, Онищенку допомагають.

"Те, що Онищенко не один, а йому допомагають - це видно відразу, тому що, ви знаєте, одному проти всіх і проти такої величезної політичної сили, і політичної могутності, яка є у владі, напевно, важко. Хоча він має політичний притулок", - сказав він.

Нагадаємо, що народний депутат-втікач Олександр Онищенко опублікував запис розмови, в якій, як стверджує сам нардеп, він спілкується з президентом України Петром Порошенком.

Гість "Великого вечора" на NEWSONE з Діаною Панченко - Семиноженко Володимир, віце-прем'єр-міністр України 1999,2001-2002,2010 рр., Академік НАН України