Володимир Литвин у "Великому вечорі" з Панченко (03.05)

Розміщено: 03.05.2018
Володимир Литвин у "Великому вечорі" з Панченко (03.05)

В ході програми обговорили пожежі на складах поблизу Балаклеї, суд у справі Януковича, велику приватизацію в Україні, справу Надії Савченко, річницю трагедії в Одесі.

Володимир Литвин вважає нова пожежа в Балаклії є результатом нехлюйства.

"Пояснити це все можна таким чином, що в Україні все відбувається штатно. Я маю на увазі, в негативному плані. Що це результати нехлюйства, безвідповідальності і злодійства. Я думаю, що скоро буде оголошено про те, що це черговий безпілотник викликав цю надзвичайну подію. Це ж треба було так додуматися, щоб знайти якусь сторонню причину", - сказав гість програми.

Також нардеп не виключає, що все спишуть на диверсію Росії.

"Гадаю, що скоро скажуть, що це результат диверсійних дій РФ. Таким чином чергове спишуть, те що розікрали, і свою безвідповідальність на непереборні обставини. Більш того, я думаю, що зараз час нагадати, що на ліквідацію наслідків було виділено з бюджету 200 мільйонів гривень", - сказав гість програми.

Нагадаємо, що жителі міста Балаклія в четвер, 3 травня, близько 14:00 знову почули вибухи на складах з боєприпасами. За даними Міноборони, причиною нових вибухів в Балаклії стала детонація снаряду, на який помилково наїхав танк.

Гість студії NEWSONE в програмі "Великий вечір" Діаною Панченко - Литвин Володимир, народний депутат України, позафракційний, спікер ВРУ 2002-2006; 2008-2012 років.


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.