Віталій Журавський в "Великому вечорі" з Кирик і Диким (27.08)

Розміщено: 28.08.2019

У програмі "Великий вечір" з Віталієм Диким і Оленою Кирик обговорили 100 днів президентства Зеленського, заяви ЗМІ, що прем'єр-міністром України може стати Олексій Гончарук — заступник керівника ОП, перенесення депутатами засідання підготовчої групи Верховної Ради IX скликання.

Доктор юридичних наук і академік Віталій Журавський вважає основною помилкою Володимира Зеленського — упущення часу.

"Я вважаю, що Зеленський не скористався часом. Це його основна помилка. Я йому публічно пропонував сформувати антикризовий уряд із професіоналів рівновіддалених від усіх партій. Уряд Гройсмана зараз працює проти Зеленського. Загублено час, можна було багато чого зробити до моменту прийняття присяги новообраними депутатами й до затвердження нового Кабміну, цей час втрачено. Це і є основна помилка, з моєї точки зору", - висловився Журавський.

Також він додав, що "Слуга народу" може перетвориться в "Ворога народу", якщо він (Зеленський Ред.) не виконуватиме те, що він обіцяв.

"Серед людей і експертів є думка, що "Слуга народу" може перетвориться в  Ворога народу", якщо він (Зеленський  - Ред.) не виконуватиме те, що він обіцяв. А обіцяв він, що з корупцією буде покінчено, що люди заживуть краще", - сказав експерт.


Гість студії NEWSONE з Віталієм Диким і Оленою Кирик — Віталій Журавський, доктор юридичних наук, академік.


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.