Вадим Рабінович у "Великому вечорі" з Головановим (22.03)

Розміщено: 22.03.2018
Вадим Рабінович у "Великому вечорі" з Головановим (22.03)

З гостем програми обговорили зняття недоторканності, кримінальне провадження та затримання Надії Савченко, постанову про невизнання виборів в анексованому Криму, електоральні настрої українців, розрив програми економічного співробітництва з РФ, зростання цін на газ для промислових споживачів на 10%, новину, що кияни відмовилися від перейменування площі Льва Толстого.

Вадим Рабінович заявив, що те, що відбувається з Надією Савченко він розділив би на три частини.

"Я б розділив те, що сталося з Савченко на три частини. Перша - саму Савченко. По-перше, звичайно ж, вона все це говорила, звичайно ж, вона авантюристка вищого рівня, звичайно ж, її затягли розумні дядьки в цю комбінашку. Там 50 грам і вона готова була трьома мінометами розстріляти Рембо. Проблема ж не в цьому, для мене це абсолютно несерйозна розмова. Мене не змогли переконати, що це якесь...Хоча тут кожен зробив свою роботу. Я вірю, що СБУшники, які дізналися про це, повинні були негайно, тому що це їх робота", - сказав гість програми.

Нагадаємо, що народні депутати в четвер, 22 березня, під час пленарного засідання Верховної Ради України проголосували за зняття недоторканності з нардепа Надії Савченко, яку генеральний прокурор Юрій Луценко звинуватив в підготовці теракту в центрі Києва.

Гість "Великого вечора" з Василем Головановим - народний депутат від фракції "Опозиційний блок" Вадим Рабінович.