Вадим Карасьов в "Великому вечорі" з Діаною Панченко (12.11)

Розміщено: 13.11.2019

У програмі "Великий вечір" з Діаною Панченко обговорили заяву Олефір, що до зустрічі в нормандському форматі зняті всі перешкоди, заклик Москви до Києва пролонгувати на 2020 рік закон про особливий статус Донбасу, перенесення розгляду законопроектів про ринок землі, телефонна розмова Путіна і Меркель, в якому обговорювалася нормандська зустріч, заяву Арахамії, що зустріч в нормандському форматі - спроба відійти від "кабальних" умов Мінських угод, заява Назарбаєва про те, що Зеленський дав згоду на зустріч з Путіним в Казахстані, заяву Зеленського, що іноземні компанії зможуть купувати українську землю тільки після референдуму.

Політолог Вадим Карасьов заявив, що партнерам по нормандському формату Україна посилає сигнал про те, що все зроблено для нормандської зустрічі.

"Ця наша позиція не випадково озвучена. Я не думаю, що це самодіяльність Олефір або Кучми. Вона для того, що ми виконали всі умови для нормандського формату. Якщо Росія виставить нам умови, то ми можемо на них не погодитися, але тоді зустріч в нормандському форматі зриває Росія, а не Україна.Ми зробили все - ось такий сигнал ми посилаємо нашим партнерам по нормандському формату, а решта - це справа за Росією. Питання: як на це реагуватимуть наші партнери по нормандському формату французи і німці? Чи задовольнить їх така інтерпретація? Чи задовольнить їх така оцінка, що вже все зняті всі перешкоди для нормандського формату?", - сказав політолог.

На його думку, якщо компроміс між Росією і Україною буде знайдений, то нормандська зустріч може відбутися до початку грудня.

 

Гість програми "Великий Вечір" на NEWSONE з Діаною Панченко - Карасьов Вадим, політолог.


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.