Святослав Піскун у "Великому вечорі" з Мартиросяном (29.03)

Розміщено: 29.03.2018
Святослав Піскун у "Великому вечорі" з Мартиросяном (29.03)

У студії обговорили справу Надії Савченко, заяву МЗС Грузії про видворення дипломата РФ, новину, що Олександр Мангул очолив НАЗК.

Святослав Піскун розкритикував стан українських доріг.

"Я якось пригадую, що влада обіцяла нам хороші дороги. Ще зовсім недавно була якась програма державна величезна, величезна кількість грошей. Я як автолюбитель, мені це дуже цікаво, тому що хочеться їздити по хороших дорогах. І я як побачив зараз, що відбувається з дорогами і по Facebook, я починаю розуміти і говорити: "А де ті гроші? Гроші де? "Грошей - немає, доріг - немає, комісій - немає, перевірок - немає, Контрольно-ревізійного управління - немає, прокуратура не займається контролем за використанням державних коштів, Рахункова палата ще не працює. Взагалі я так скажу, що небезпечно, по-перше, їздити. По-друге, розумієш, що доріг може і не бути. Ось в чому питання, а грошей вже теж немає, а те, що є - це взагалі-то не гроші", - сказав гість програми.

При цьому, Піскун відмітив, що на виділені кошти можна було відремонтувати приблизно 85 кілометрів доріг.

"Я можу помилитися, але я недавно прочитав, що 4 мільярди виділив Кабмін на будівництво і ремонт доріг. Ну 4 мільярди, якщо так прикинути, це десь 85 кілометрів доріг, на всю Україну, це нові", - сказав гість програми, і додав, що така кількість доріг - це мало.

Гість студії NEWSONE в програмі "Великий вечір" з Тиграном Мартиросяном - екс-генпрокурор Святослав Піскун.


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.